fbpx

Дівчина принизила нареченого на весь світ через “дешеву” обручку, але отримала на горіхи сама

Перш ніж зробити пропозицію своїй коханій жінці, чоловік спочатку повинен гарненько обдумати і вирішити для себе, скільки він готовий викласти за обручку. І хоча деякі люди вважають, що пропозиція ніяк не залежить від вартості ювелірного виробу, інші стверджують, що каблучка неодмінно має коштувати величезних грошей.

Так зовсім нещодавно одна жінка, яка, ймовірно, згодна з останнім твердженням, вирішила зганьбити свого нареченого на весь Інтернет після того, як він розчарував її тим, що, як вона вважає, подарував їй надто дешеву каблучку з маленьким діамантом.

Читайте також: “Коли я побачила її вперше на екрані монітора, так і ахнула – красунечка просто. Та син все не знайомив з невісткою, все шукав якісь відмовки. Правда для мене була стpaшною”

В анонімному повідомленні вона розповіла про каблучку за $1674 так, ніби це була якась пластикова іграшка. Правда після цього поста, більшість читачів одразу засудили її за матеріалізм, заявивши, що хлопець, який вирішив провести з нею все своє життя, неодмінно повинен серйозно все обдумати і переглянути своє до неї ставлення.

Багато людей негативно відреагували на таке меркантильне ставлення жінки до свого обранця, зазначивши, що головне – це почуття, а не дорожнеча каблучки.

Джерело.

You cannot copy content of this page