fbpx
Стосунки

Дівчина вiддaлaся на першому побаченні: спершу до себе привів, а тепер думає чи порядна вона?

Хлопець poзpивaється на частини: з одного боку у нього була незабутня ніч з чарівною дівою, а з іншого – це сталося на першому побаченні. Тепер Жека весь в роздумах щодо її порядності і боїться закохатися в доступну німфу.

Женя випадково познайомився з дуже красивою і товариською дівчиною на ім’я Катя. З першого погляду у них з’явився інтерес один до одного, тому через дві хвилини розмови вони обмінялися номерами телефонів, а потім зателефонували і домовилися зустрітися в суботу.

На побаченні закохана парочка прогулялася по парку, потім посиділи в затишному кафе. Після цього вирішили піти в кінотеатр, але з представлених кінострічок їх нічого не зацікавило, тому окрилений хлопець знайшов вихід з даної ситуації: запропонував піти до нього додому і там подивитися кіно.

Природно, молоді займалися далеко не переглядом фільму, а вранці прокинулися в одному ліжку і були задоволені тим, що трапилося обидва.

Так ось, Женя мyчиться питанням: якщо дівчина вiддaлaся на першому побаченні, чи можна її вважати порядною? А раптом вона з усіма так себе поведиться і він сотий закоханий?

А я завжди в таких випадках дивуюся – вас мужиків не зрозуміти: якщо дівчина вiддaлaся – непорядна, а якщо нi – стepвo. Спочатку задоволення отримав, а потім замислюється про моральні цінності. У житті буває по-різному, є у мене знайома пара, десять років у щасливому шлюбі, а почалося все з бару, познайомилися по п’яні і відразу понеслося. А буває, що залицяється хлопець рік, вона його мурижить, мурижить, потім весілля і звідкись вилазить купа коханців.

Читайте також: “Їдьте до чудотворних каменів, на яких три сліди, і буде вам малюк”: Майже дев’ять років прожили Ольга з Тарасом, а дітей немає

Не потрібно роздувати «проблему» до вселенських масштабів. Якщо вам вiддaлaся дівчина, і ви вважаєте себе при цьому порядним, значить і вона порядна. А якщо ваше ставлення до жінки змінюється тільки через ceкc на першому побаченні, так це з вами щось не те.

А що ви думаєте з цього приводу?

Джерело.

You cannot copy content of this page