Дівчина вища від хлопця – чи має це значення для стосунків?

Для справжнього кохання, перешкод, як усім відомо, немає – і вже точно не є перешкодами особливості зовнішності. Але все-таки в нашому суспільстві досі косо дивляться на ті пари, де хлопець нижче дівчини зростом.

В цьому немає нічого поганого і проблемного, однак, іноді доводиться виявляти максимум такту, щоб стереотипна громадська думка не стала причиною образ і комплексів.

Чому низький зріст – мінус для чоловіка?

Це твердження, ймовірно, зародилося в ті темні й тяжкі часи, коли кожен чоловік повинен був тяжко працювати і/або постійно брати участь в битвах. І звичайно, фізична сила укупі з ростом давала певні переваги.

Читайте також: Сповідь закарпатки: Ти була такою красивою жінкою! А тепер подібна до старої ганчірки. Гuдка, не доглянута

А красуням було вигідніше вибирати богатирів, які з більшою ймовірністю могли б прогодувати сімейство, важко працюючи.

Ось це, власне, і все. У наш час, коли успішна робота – це сидіння за монітором, а не біганина з списом, високий зріст не дає жодних фактичних переваг (але і не створює проблем) для людини будь-якої статі. Задавшись питанням, чи подобаються дівчатам низькі хлопці, можна поспостерігати і побачити, що сам по собі низький зріст зазвичай не стає проблемою – і якщо чоловік цікавий і харизматичний, він буде мати успіх у жінок.

Але при цьому, звичайно, знайдуться недоброзичливці, заздрісники, так і просто недалекого розуму люди, які з засудженням або глузуванням поставляться до того, що хлопець нижче дівчини.

Так що краще складайте своє коло спілкування з розумних адекватних людей, які не опустяться до дурного хихикання і некоректних питань, і навчіться ігнорувати дурників.

Варто високій дівчині уникати підборів?

Часто буває так, що дівчина, хлопець якої нижче її зростанням, навмисне перестає носити взуття на підборах, робити високі зачіски (навіть якщо вони їй до лиця), надягати високі головні убори і т. д. Мовляв, щоб не додавати молодій людині зайвих приводів комплексувати.

Але в реальності це найчастіше має зворотний ефект – бо й сам чоловік, і оточуючі бачать, що жінка соромиться «неправильної» різниці в зрості і намагається її якось заховати, навіть на шкоду власній ефектності.

І замість того, щоб перестати думати про те, хто кого нібито повинен бути вище, хлопець починає комплексувати через те, що його дама змушена вдаватися до якихось хитрощів, щоб він сам поруч з нею виглядав краще.

Тому навіть якщо ваш коханий дійсно має низький зріст, одягайтеся і взувайтеся так, як вам подобається, як вам йде, як ви звикли. Тому що, якщо жінка дійсно добре виглядає, то чоловік буде пишатися: «Так, я низький, але дивіться, яка красуня поруч зі мною! Я відхопив собі таку неймовірно жінку, незважаючи на свій зріст – так що заздріть мовчки, мужик-то я огого!».

Безпосередньо високо – або низькорослість не впливає на відносини абсолютно ніяк. І якщо хлопець сам не дурний, а дівчина для нього цінна і важлива, то він подбає про те, щоб вона не відчувала психологічного дискомфорту через свій високий зріст.

Джерело.