fbpx
Гороскоп

Діяти треба як одна команда: На що потрібно звернути увагу до кожного зодіакального знаку, і з чим їм у жодному разі не можна миритися?

Овен

Вам слід припинити дозволяти іншій людині самій встановлювати правила гри. У відносинах ви маєте діяти як партнери, як рівні, як одна команда.

Телець

Вам не можна миритися з тим, що ваш обранець прагне вас контролювати. Навіть коли ви у відносинах, то повинні залишатися собою та самостійно приймати рішення.

Близнюки

Не дозволяйте партнеру диктувати вам, що робити, і як поводитися. Ви маєте право на емоції, а також вільні висловлювати їх, а не приховувати для другої половини.

Рак

Найчастіше ваш партнер відверто користується вами, тому що ви йому це дозволяєте. Ви повинні віддавати рівно стільки, скільки отримуєте.

Лев

Ваш партнер не повинен негативно впливати на вашу самооцінку. Неважливо, чи дозволяє він собі критикувати вас, вашу зовнішність, поведінку, рішення чи дії. Важливо, що ви самі думаєте про себе.

Діва

Вам потрібно покласти край усіляким маніпуляціям вашого партнера, який вміло натискає на ваші болючі місця. Робіть те, що ви хочете, а не те, що від вас очікують.

Терези

Ви дозволяєте іншій людині ставити вас на другий план. Ви не повинні мовчати і покірно зносити неповажне ставлення до себе. Ваша думка і ваші почуття теж мають значення.

Скорпіон

Перегляньте тон вашого спілкування з партнером. Пам’ятайте, що вам потрібно мати власні межі, і ви повинні їх оберігати від зовнішнього вторгнення.

Стрілець

Якщо ваш партнер підриває вашу впевненість у собі, ваші відносини перейшли в кут. Вам потрібен той чоловік, який робить вас кращим і сильнішим, а не руйнує вас як особистість.

Козеріг

Ви дозволяєте партнеру псувати ваші емоції. Якщо до вас звертаються не так, як ви того заслуговуєте, або припиняйте це, або йдіть без жалю.

Водолій

У ваших відносинах останнє слово найчастіше залишається за вашим партнером, тому що ви вважаєте за краще промовчати. Сміливо озвучуйте свої думки навіть якщо це означає, що ви можете його втратити.

Риби

Ви дозволяєте партнеру вити мотузки з вас. Він вважає, що має право вказувати на ваші недоліки і стверджувати, що ви повинні заради нього змінитися. Будьте собою, а якщо це йому не подобається, це не ваша проблема.

You cannot copy content of this page