fbpx

Астрологи назвали 6 знаків, які з 21  травня аж до липня мають блискучі шанси розбагатіти, “народжені щоб бути мільйонерами”,  доля їх щедро нагородить

Астрологи назвали 6 знаків, які з 21  травня аж до липня мають блискучі шанси розбагатіти, “народжені щоб бути мільйонерами”,  доля їх щедро нагородить

Діва, Лев

Сприятливі дні: 9, 12, 17, 30

Несприятливі дні: 3, 6, 15, 27

У представників цього знаку в травні, відбудуться події, які перевернуть ваш світогляд з ніг на голову. У цьому місяці у більшості зміняться пріоритети та система життєвих цінностей. Якщо раніше,  для вас важливо було комусь щось довести, то зараз ви будете жити своїм життям, насолоджуючись кожним моментом. Ви зрозумієте, что щастя полягає не в тому, щоб усім подобатися і жити так, щоб інші заздрили, а в тому, щоб було добре вам самим. Не розповідайте нікому про свої плани

В кінці травня аж долипня ви будете навмисно відштовхувати думки про роботу на другий план, а самі  шукати пригод і романтики. Самотнім, зірки не радять шукати своє щастя десь за морями чи за горами. Вам варто лиш озирнутися навколо і пильно придивитись до осіб, які вас оточують. Напевно, среди них є такі, які будуть не проти познайомитися з вами ближче. Цей період обернеться для вас важливими змінами в усіх сферах.

Ви маєте блискучі шанси розбагатіти.

Скорпіон, Водолій

Сприятливі дні: 3, 8, 19, 20

Несприятливі дні: 14, 22, 30, 31

Скорпіони, з кінця травня аж до липня матимете багато роботи. У цьому місяці варто зайнятися справами по дому. Деякі з представників знаку в цею період попадуть на курси або на професійну перепідготовку. Зірки радять амбітнім Скорпіонам залишатися вірним своим принципам. Всі рішення приймати обдумано, відключивши емоції.

У цей період вашим життям буде управляти фактор раптовості. Раптово приїдуть гості, раптово з’явиться новий проект, раптово почнеться реорганізація на роботі, раптовий роман. Негативним або позитивним буде цей фактор, буде залежати від того, як ви його сприймете. Пам’ятайте, все, що з нами відбувається – нам на Користь, головне – зберегти емоційний спокій і прийняти дійсність.

Цей період обернеться для вас важливими змінами в усіх сферах.

Ви маєте блискучі шанси розбагатіти.

Риби, Терези

Сприятливі дні: 4, 18, 26, 31

Несприятливі дні: 1, 9, 16, 20

Риби, цьогорічний травень, червень, липень піднесе вам можливість проявити свою волю та силу духу. Вам простіше, коли вами хтось керує і направляє. У цьому місяці вам потрібно буде приймати важливі рішення, від яких буде залежати те, як складеться не тільки ваше життя, а й життя залежних від вас людей. Рішення прийдеться приймати самостійно.

Зірки радять вам віддати перевагу тихим сімейним вечорам з коханою людиною. Але якщо ваше его потребує свята, так чому б і ні,  вибратись на вихідні за місто в тісному колі друзів, чи організувати посиденьки біля багаття з піснями під гітару? Ні в якому разі вам не можна в цей період залишатися наодинці зі своїми думками, в самоті. Це може призвести до втрати сили! Активний відпочинок, тепле щире спілкування, кохані та рідні люди поруч – те, що потрібно, щоб подолати кризовий період.

Цей період обернеться для вас важливими змінами в усіх сферах.

Ви маєте блискучі шанси розбагатіти.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page