fbpx

Дізналась про колишніх свого чоловіка і не комфортно мені стало, не рузумію, що він в мені знайшов

Лише нещодавно я дізналася про колишніх жінок мого чоловіка. Ні, я не розпитувала, та й він сам не «хвалився». Просто так вийшло, що дещо дізналася. І якось мені не дуже стало комфортно після цього.

Перша жінка, про яку я дізналася, займається професійно танцями. У неї купа нагород. Виглядає просто приголомшливо: гарна фігура, висока, стрункі сильні ноги, приємне обличчя, неймовірно красива пoпкa. Майже 10000 підписників в інстаграмі. Справжня зірка.

Друга жінка теж моя повна протилежність: закінчила факультет іноземних мов. Володіє трьома мовами. Власниця туристичної фірми. Постійно в роз’їздах по закордонах: то на Мальдівах, то в «Іспаніях-Португаліях». Вартість однієї сукні у неї більше, ніж я віддала за весь свій гардероб. Теж виглядає на мільйон баксів.

Третя жінка взагалі виявилася відомою актрисою. Тут вже взагалі … Талановита красуня і явно не дурепа.

Не розумію, навіщо чоловік зробив пропозицію мені? Я і українською іноді з помилками пишу, не те що французькою чи німецькою. Та й не скажу, що виглядаю прямо-таки приголомшливо. Не потвора, звичайно, але і ніколи себе красунею не вважала. В інших країнах теж ніколи не була. Максимум – це їздила два рази в своєму житті на Чорне море.

Читайте також: Вирішила подругу пiдклaсти під друга, щоб довести, що всі бaби – гiвнo і просто чесні “дaвaлки”. Але план провалився

Подумки стала перебирати свої таланти і переваги і не змогла нічого такого пригадати, про що можна б було сказати: «ух!». Особливо ніде і не досягла успіху. Та й не скажу, що дуже багатий досвід спілкування з чоловіками був: до свого чоловіка зустрічалася тільки з одним хлопцем, та й то кілька місяців, тому його і здивувати вночі нічим. З плюсів тільки мої фірмові пиріжки з капустою і гpyди першого розміру. Ага, немов у дівчинки-підлітка, хоча мені вже 25 років.

Я розумію, що «любов – зла, полюбиш і простачку». Тільки я ось тепер думаю: «а що, якщо це і не любов, а звичайна закоханість?». Іноді мені здається, що чоловік зрозуміє, що я не суперзірка і не фітоняшка. Навіщо ж він вибрав мене?

Джерело.

You cannot copy content of this page