fbpx

Дізнавшись таємницю дружини, чоловік більше не міг на неї дивитися і пішов

У кожної людини є свій скeлeт у шафі. У когось це скeлeтик, а у когось – скeлeтіще, прямо як у Мілени, дружини Владислава. Хоча «скeелeтіще» це тільки тому, що Владислав роздув з мухи слона. І якби він знав, що приховує його дружина, то точно ні за що не одружився б з нею.

А інший би, може, і одружився. Це все від людини залежить. Ну подумаєш, що дівчині дуже подобаються чорношкірі хлопці. Люблячий чоловік точно б зрозумів свою дружину і зробив би все, щоб вона відчувала себе з ним комфортно. Навіщо кидати дружину і називати її непристойними словами тільки за те, що такі у неї таргани в голові? Владе, вона ж з тобою, а не з яким-небудь чорношкірим хлопцем! Адже це не говорить, що ти не в її смаку. Що поганого в цьому? А якщо вона про твоїх тарганів дізнається?

Загалом, одного вечора він зауважив, як Мілена щось дивилася на дивані в телефоні і підозріло себе поводила. Прийшовши в цілковите здивування, горе-чоловік підбіг до неї, вихопив телефон з рук і зауважив, що вона дивиться кіно з чорношкірими хлопцями.

Це дуже образило Владислава. Мілена виправдовувалася, як могла, що в цьому нічого такого немає, що вона його кохає. А Владислав уперся і все. «Не пробачу», – каже, і хоч ти трісни.

Читайте також: Для батьків це ганьба: “Перший чоловік дитину нaгyляв, другий був бeзплiдний, тому вирішила наpoдити для себе від колеги”

Що зробив би люблячий, поважаючий себе і впевнений в собі чоловік? Він точно зрозумів би дружину і як-небудь це обіграв. Тобто якщо вона любить, добре до тебе ставиться, навіщо влаштовувати сцену і говорити, що не хочеш її більше бачити і що це неможливо пробачити? Серйозно?

А якби дружина дізналася, що в твоїй голові відбувається, Владе?

Джерело.

You cannot copy content of this page