Для більшості знаків Зодіаку весь перший місяць літа стане досить вдалим і продуктивним. Проте декому не вдасться уникнути несподіваних поворотів долі у червні. Астролог назвав кому саме

Перший тиждень червня розпочнеться з позитивного імпульсу, однак не слід бути надто активними. У вівторок Глоба порекомендував не завантажувати себе роботою і по можливості робити тільки те, що приносить радість.

У середу повинна бути жорстка старанність, а проблеми краще вирішувати відразу. У четвер можуть бути несподівані події, а п’ятниця стане днем спілкування і радості. На вихідних краще приділити час родині, залишити в стороні будь-які сумніви і проявити рішучість у досягненні мети.

Овен

У Овнів червень почнеться з турбот про доходи. Вірогідні перешкоди в здійсненні планів, які спутають всі карти. В кінці тижня з’явиться час для себе і сім’ї. Найбільш несприятливий день – 6 червня.

Рак

У Раків доленосною стане друга половина тижня. Цей період буде часом для прийняття важливих рішень і початку нових циклів. При вирішенні труднощів Глоба порадив використовувати традиційні методи і підходи. Особливу обережність слід проявити 4 червня.

Терези

На початку тижня Терези можуть отримати назад позичені колись гроші, що значно підніме настрій. Однак трохи пізніше доведеться зіткнуться з проблемами, які підкинуть родичі. Астролог порекомендував допомогти їм піднятися над своїми бідами і побачити світло в кінці тунелю. У неділю можливий новий поворот в любовних стосунках. Несприятливий день – 5 червня.

Риби

Рибам не варто приділяти роботі занадто багато часу. Важливо знайти можливість для усамітнення, релаксації, відпочинку, в іншому випадку не уникнути неприємностей, причому як в офісі, так і вдома. В кінці тижня варто присвятити час дітям. Найскладнішими днями стануть 3 і 4 червня.