fbpx
Гороскоп

Для кого 27-30 травня стануть особливо вдалими днями, а кому варто бути обережними

Овен – Лев – Стрілець (стихія вогню)

Вогняні знаки мають насичені ділові дні. Слід забути про вечірки, дружні посиденьки, прем’єри та вернісажі – вас повністю поглине вихор робочих проблем. Порушені плани необхідно буде терміново відновлювати, а суперечливі питання вирішувати негайно, задобряти ділових партнерів та залагоджувати фінансові прорахунки. Тому запасайтесь енергією – і до бою!

Овнів долатимуть кредитори. Доведеться крутитися, наче на сковорідці.

Левам пощастить більше за інших побратимів по вогняному трикутнику. Їх майже не торкнуться фінансових проблем. Все обмежиться переговорами.

Натомість у Стрільців наприкінці травня повна благодать на особистому фронті, що дозволить зберегти енергію для робочих баталій.

Телець – Діва – Козеріг (стихія землі)

Земним знакам можна не хвилюватися про найближче майбутнє: на них чекають спокійні й цілком тихі дні наприкінці травня. На роботі все буде спокійно, вдома – тиша та благодать. Так що у вас буде час зайнятися собою: здоров’ям, підвищенням кваліфікації, відвідуванням друзів або просто валянням на дивані – кому що й більше потрібно.

Тельцям слід активно впровадитись у здоровий спосіб життя. Прогулянки, вітаміни, тренування – і ви знайдете нову радість у житті, м’язову.

Діви будуть лінуватися весь тиждень собі на задоволення і без найменшої шкоди. Краще беріть відпустку і їдьте байдикувати в теплі краї.

Козерогам зірки не подарують спокою – їх будуть долати сумніви та підозри. Все безпідставно, проте настрій ви собі зіпсуєте.

Близнюки – Терези – Водолій (стихія повітря)

Повітряні знаки чекає на піднесення натхнення, а також потяг до творчості та творення. Ліпіть, малюйте, пишіть і медитуйте. Ви самі здивуєтеся, які шедеври ви здатні створити, а оточуючі захвалять вас до невпізнання. Будь-які ваші ідеї та проекти на цьому тижні будуть не тільки відрізнятися оригінальністю, а й демонструвати неабиякий політ фантазії.

Близнюкам цього тижня доведеться вирішувати сімейні проблеми, і в цьому вони теж виявлять творчий підхід.

Терези не зможуть повністю віддатися мистецтву, до кінця травня фінансові проблеми повернуть їх у матеріальний світ.

Водоліям зірки нададуть повний карт-бланш: і справ термінових жодних, і натхнення на піку. Творіть і творіть.

Рак – Скорпіон – Риби (вірш води)

Водні знаки мають готуватися до подорожей. На них чекають поїздки, дороги, ділові відрядження, виїзди на пікніки – коротше, різноманітні добровільні та не дуже переміщення у просторі. Плануйте відпустку на цей тиждень, тоді вимушене пересування перетвориться на відпочинок та задоволення.

Раки отримають несподівану пропозицію, що поставить їх у глухий кут і змусить болісно думати весь тиждень: прийняти чи відмовити.

Скорпіонів у дорозі чекає маленька романтична пригода, приємна, але швидкоплинна.

Риб здебільшого очікують ділові поїздки. Розслабитися не дадуть, але толк буде.

You cannot copy content of this page