fbpx
Гороскоп

Для кого перший тиждень 2022 року стане успішним та щасливим, а кому доведеться попрацювати: гороскоп відомого астролога з 4 по 9 січня

Овен

Овни цього тижня зможуть змінити свою долю на краще, або, як мінімум, зможуть вибрати правильний шлях у житті. Для цього не обов’язково лізти зі шкіри геть. Досить просто трохи частіше звертати увагу на близьких людей, допомагати та не боятися просити про допомогу у відповідь. Якщо поставити роботу у пріоритет, це може дуже болісно вдарити по любовних стосунках. Велика проблема для Овнів також необережна.

Телець

Найсприятливіші дні тижня для Тельців – 6 та 7 січня. Виходить, що у четвер ці люди будуть на коні. Також буде здорово, якщо Тельці зможуть спілкуватися з приємними людьми якнайбільше. Це ідеальний час для спілкування з другою половинкою або її пошуками. Романтика та подорожі стануть найкращим способом відпочинку. У роботі успіх теж не омине Тельців стороною, особливо тих, хто зайнятий у творчій сфері.

Близнюки

Близнюкам варто частіше сподіватися на закон тяжіння. Позитивні думки допоможуть зробити своє життя кращим, особливо якщо вірити в них усією душею. В цілому період складно назвати сприятливим, але якщо звернути увагу на здоров’я, можна буде зробити його ще більш яскравим та продуктивним. Головне — не ризикувати в роботі та бізнесі, а в коханні не чинити необдумано. Усім Близнюкам, які зараз перебувають у пошуках, краще спробувати притримати свої емоції. Від них будуть лише проблеми. Не варто залучати себе до токсичних відносин.

Рак

Перше, що необхідно зробити Ракам зараз, – це зробити свій будинок місцем сили. Це допоможе краще відновлювати енергетику та менше втомлюватися. Астролог не рекомендує вступати у відкриті суперечки, особливо у небезпечні дні тижня, коли нічні світила будуть не в дусі: 8 та 9 січня. Усім, хто перебуває у стосунках, можливо, доведеться зазнати від другої половинки трохи негативу. Цілком ймовірно, що все це накопичилося в коханій людині за довгий час. Потрібно просто її вислухати і дати зрозуміти, що у її бік немає засудження.

Лев

Левам варто пам’ятати про те, що сила думки може змінити життя. Якщо не вірити у свій успіх і не залишатися оптимістичними, проблем не уникнути. Головне — не починати поки що нічого нового. Це може спровокувати шквал проблем. Краще зайнятися виконанням тих завдань, які вимагають якнайшвидшого завершення. Амурна сфера за своєю важливістю відійде на друге місце, поступившись місцем справам. Також астролог рекомендує Левам не забувати про здоров’я. Потрібно стежити за самопочуттям і не наражати себе на небезпеку.

Діва

Почнеться тиждень зі сприятливої ​​ноти, але 6 та 7 числа Дів очікують великі труднощі. Наприкінці тижня краще користуватися талісманами удачі. Це означає, що основні справи краще зробити у першій половині цього періоду. На роботі та у бізнесі креативний підхід буде більш ніж дієвим. Якщо скоротити фізичні навантаження, можна залишити більше енергії для роботи та домашніх справ, що з 3 по 9 число украй важливо. Діви цього тижня стануть дуже привабливими для протилежної статі та людей загалом. Це чудовий час для пошуків другої половинки, ділових знайомств та нової роботи.

Терези

Терезам може бути дуже важко змусити себе займатися справами, але це легко виправити. Афірмації на успіх та процвітання допоможуть цим людям вийти на новий рівень у плані мотивації. Це дуже добрий час для дорогих покупок, фінансових вкладень у нерухомість, валюту. Можна також почати робити ремонт будинку, купувати нові меблі, робити перестановку. Нічні світила хочуть, щоб сімейні представники Знаку повністю поринули у справи своїх близьких. Не варто обходити увагою прохання родичів, дітей, другої половинки.

Скорпіон

Скорпіонам астролог наполегливо радить бути обережнішими у дорозі. Це той час, коли потрібно перебувати ближче до будинку. Особливо суворо потрібно бути уважними в небезпечні дні тижня: у вівторок і середу. У цей час Всесвіт точно не буде готовий вибачити Скорпіонів за їхні провини. Це чудовий час як для роботи, так і для пригод, відпочинку, поїздок в інші міста та країни. Скорпіони на гребені хвилі і можуть стати щасливішими.

Стрілець

Стрільцям варто побоюватися енергетичного виснаження. Особливо небезпечним воно стане 4 та 5 січня. Найлегше справити враження на протилежну стать буде за допомогою інтелекту. Зовнішній вигляд також важливий, але стоїть на другому місці. На думку астролога, цей тиждень чудово підходить для початку дієт, виправлення звичок. У жодному разі не можна залишати поза увагою своїх близьких та другу половинку. Усім, хто дуже хоче знайти своє кохання, можна почати проявляти активність у цьому напрямку. Доля може звести Стрільців із цікавими людьми.

Козеріг

У Козерогів очікується час змін. Це торкнеться всіх сфер життя, особливо любовної. Не треба боятися проявляти активність та ініціативу. Те саме стосується і роботи. Час корисний для нових починань, амбітних проектів. Можна займатися інтелектуальним та фізичним розвитком. Астролог радить використати кожну надану можливість. Але не потрібно фокусуватись лише на майбутньому. Важливо жити поточним днем.

Водолій

Водоліям, мабуть, захочеться проявляти більше активності у роботі та справах, але астролог рекомендує, навпаки, взяти відпочинок. Не треба лізти зі шкіри, тому що начальство і партнери з колегами не зможуть гідно оцінити дії Водоліїв. Настав час розібратися з проблемами у стосунках, якщо такі, звичайно, є. Не можна чекати, поки розбіжності пропадуть самі собою. Потрібно йти на контакт із близькими.

Риби

Для Риб дуже прибуткові дні стануть 6 і 7 січня — четвер і п’ятниця. В інші дні дуже важливо розпочати пошуки нових джерел доходу, розвитку бізнесу. У коханні краще взяти невеликий перепочинок, а от спілкування з друзями краще не закидати. Вечорами можна зустрічатися з приятелями та подругами, щоб весело проводити час та розслаблятися. Усамітнення – не найкращий друг Риб у період з по 9 січня.

You cannot copy content of this page