fbpx

Для когось дивовижний травень принесе фінансові бідування, Овнів очікують цікаві повороти долі, а хтось поліпшить своє матеріальне становище: гороскоп на травень для всіх знаків Зодіаку

Овен:

Травень принесе Овнам зростання особистої енергії, а також стимул до поліпшення свого матеріального становища. У цей період ви зможете активно заробляти гроші, але не менш активно будете їх і витрачати. Протягом першої половини травня висока ймовірність зустрічей із знайомими вам людьми, з якими ви давно не бачилися. Такі зустрічі для вас виявляться приємними і викличуть у вас позитивні спогади. Друга половина місяця виявиться вдалою для невеликих поїздок. На Овнів очікує дивовижний травень, коли вам буде легше, ніж зазвичай, знайти спільну мову з оточуючими. Тому, якщо планували якісь важливі переговори та зустрічі, зараз для них найкращий час.

Телець:

Розташування планет в травні призведе Тельців до частих поїздок, особливо якщо у вас є власний автомобіль. Протягом цього місяця ви помітите, що стали більш наполегливими і відкритими в спілкуванні. Перша половина місяця рекомендує вам зайнятися виконанням тих справ по дому, які ви довгий час відкладали. Друга половина травня принесе поліпшення відносин в сім’ї.

Близнюки:

Розташування планет протягом цього місяця додасть Близнюкам сміливості і рішучості. Перечитайте свої минулі роботи і подивіться результати власних досліджень. Зараз ви можете повернутися до своїх минулих ідей або систематизувати наявні у вас знання. У другій половині місяця, ви зможете почати значний рух вперед. Це гарний час для вивчення нових галузей знань, розширення власного кругозору.

Рак:

Розташування планет в травні принесе Ракам багато романтики. У відносинах з протилежною статтю ви станете більш сміливими, рішучими і наполегливими. Це час буде не менш вдалий для заняття спортом. Перша половина травня може принести деякі складнощі в роботі. Розібратися зараз з ними буде необхідно, тому що в протилежному випадку в другій половині місяця ви не зможете скористатися вдалими можливостями в роботі, які у вас обов’язково з’являться.

Лев:

Розташування планет протягом третього місяця весни призведе до підвищення активності Левів. У своїй поведінці протягом цього часу ви станете більш активними, наполегливими. Зараз ви здатні на сміливі і рішучі вчинки, прийняття однозначних рішень. Це також сприятливий час для заняття спортом. Перша половина травня принесе вам бажання планувати особистий бюджет. Почати варто з аналізу своїх минулих і поточних витрат.

Діва:

Діви протягом травня будуть зайняті своєю роботою, а також взаємовідносинами зі своїми колегами і підлеглими. Зараз ці взаємини можуть стати більш активними і відкритими. Протягом цього періоду вам також слід звернути увагу на своє здоров’я і своє тіло. Це гарний час для помірного заняття спортом, так як це зараз дозволить вам відчувати себе краще, а також позбудетесь від зайвих кілограмів, накопичених за зиму. Друга половина місяця принесе більшу активність в особисті відносини, ймовірно оновлення почуттів або початок нових романів.

Терези:

Найбільша активність Терезів протягом цього місяця припадає на сферу особистих і ділових взаємин. Протягом цього періоду ви станете більш наполегливими, відкритими і прямими при спілкуванні з коханою людиною і діловими партнерами. Перегляньте власний бюджет, інакше вже найближчими днями доведеться брати в борг. Друга половина місяця принесе вам прагнення до розширення власного кругозору, збільшення багажу своїх знань і досвіду.

Скорпіон:

Найбільша активність Скорпіонів в травні доведеться на сферу сімейних відносин. У цій області, зараз не буде все гладко. У цей період, щоб уникнути конфліктів варто зайнятися активною роботою по дому. Травень принесе вам і романтичні зустрічі. При цьому в першій половині місяця не виключені зустрічі з колишніми коханими, шанувальниками або прихильницями, а друга половина місяця принесе швидше оновлення почуттів і нові знайомства.

Стрілець:

Висока активність і наполегливість у кар’єрі буде притаманна Стрільцям протягом цього місяця. Зараз ви можете власними зусиллями домогтися реалізації своїх ідей, вирішити поставлені перед вами завдання і досягти тих цілей, до яких прагнете. Перша половина квітня може принести вам зустрічі зі старими друзями, в основному представницями прекрасної статі. Друга половина місяця також добре для підведення деяких проміжних підсумків, складання будь-яких звітів, які важливі, перш за все, для вас самих.

Козеріг:

У Козерогів у травні посилюється інтерес до науки, проведення різних дослідів і експерементів. Протягом цього місяця ви захочете самостійно брати участь у всіх подібних справах і проектах. Травень може стати непоганим періодом і для розширення власного кругозору, причому не тільки за допомогою читання книг і перегляду телевізійних передач, але і за допомогою подорожей. У першій половині місяця вам необхідно буде вирішити питання на роботі. Зараз для досягнення успіху необхідно трохи повернуться в минуле, і постаратися зрозуміти причини своїх минулих невдач. Такий аналіз в другій половині травня допоможе вам ефективніше досягати цілей за рахунок нових ідей.

Водолій:

Розташування планет в травні обіцяє Водоліям невисокий рівень активності, який почне зростати лише протягом останнього тижня цього місяця. Зараз вам варто більше відпочивати, обов’язково проводити частину часу наодинці з собою, це допоможе вам відновлювати сили. Не виключено в травні і бажання змінити щось у своїй зовнішності. Ви можете вирішити зробити нову зачіску або поміняти імідж. У другій половині травня у вас з’являться думки щодо того, як поліпшити своє матеріальне становище.

Риби:

Третій місяць весни принесе Рибам багато спілкування з друзями. Ваші плани на майбутнє протягом цього періоду можуть стати більш сміливими, та й домагатися їх реалізації ви тепер будете з новим натиском, який, цілком ймовірно, зможуть підтримати ваші друзі і однодумці. Розташування планет в другій половині місяця принесе вам більше енергійності і бажання показати себе. Зараз ви станете більш помітними, зможете виділитися з сірої маси.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page