fbpx
Гороскоп

Для когось з 21 червня по 22 липня буде “золотий період”. Ось кому пощастить найбільше

Кінь

Народжені в рік Коня, вміють ставити цілі і досягати їх. Вони цінують гроші і знають, як їх заробляти. У цей період праці представників цього знака окупляться сповна.

Щур

У рік Щура, на думку китайських астрологів, народжуються товариські люди. Вони з легкістю заводять друзів. Ця особливість Щурів допоможе їм обзавестися корисними знайомствами і зв’язками. Чарівність народжених під цим знаком принесе їм щедрі подарунки.

Свиня

Ті, хто належать до цього знаку східного зодіаку вважаються в Китаї щасливими. Вони привертають до себе успіх і вміють інтуїтивно робити правильний вибір. Це допоможе їм значно поліпшити своє матеріальне становище до кінця літа.

Бик

Під цим знаком народжуються організовані і цілеспрямовані люди. Вони планують кожен крок на шляху до успіху, не бояться працювати і можуть багато чого досягти в житті. Друга половина червня – час, коли Бики зможуть реалізувати найскладніші плани.

Півень

Представників цього знаку всі люблять. У них багато друзів, готових підтримати у важких ситуаціях. Цей знак Зодіаку у китайських астрологів вважається одним із найбільш щасливих. Влітку гроші будуть самі йти в руки людям, які народилися в рік Півня.

You cannot copy content of this page