Для путіна свято буде зіпсоване – астролог про 9 травня

9 травня в росії відзначатиметься День перемоги, до обіду буде 9 місячний день, який астрологи називають “сатанинським”, оскільки в цей час активізуються злі сили, які можуть завдати шкоди не лише певній особі, а й усьому людству.

У цей час є велика загроза фізичної та моральної розправи, тому варто гнати від себе погані та важкі думки, менше спілкуватися з тими, хто викликає негативні емоції та не вестися на провокації, розповіла Валентина Віттрок.

“…в цю схему цілком укладається ймовірність загального призову (в росії – Ред.) і нової – ще активнішої – фази війни. Єдина обнадійлива в цій ситуації деталь полягає в тому, що 9-й місячний день триватиме лише до полудня, після чого сили зла втратять свою могутність”, – зазначила співбесідниця.

Експерт додала, що свято у поточному році для російського президента путіна буде зіпсоване – він не зможе провести парад на українській території.

“…9 травня… повного апофеозу в росії не вийде через опозицію Місяця до Сатурна, який його обмежує: як казала Фаїна Раневська (актриса – Ред.), путін відчує, що “королівства замале – ніде розгулятися”. Свято диктаторові зіпсує і той факт, що на території України він, попри бажання, жодного параду провести не зможе”, – зазначила астропсихолог.

Фото ілюстративне з вільних джерел