Для саме цих 5 знаків відкриються нові перспективи, нові двері у щасливе життя та широкі позитивні можливості  вже з 1 грудня.  Почніть працювати та будьте щасливі

Телець

Тельцям, згідно з гороскопом, відкриються нові перспективи та несподівані можливості. Це торкнеться, зокрема, й особисте життя представників сузір’я. Не виключені цікаві зустрічі та нові знайомства. Разом з цим у Тельців може виникнути потреба дати вихід емоціям.

Лев

Останнім часом Ви пройшли через достатньо змін, щоб розуміти: щойно закінчується щось одне — відразу починається щось інше. Дотримуйтесь цієї концепції поновлення, тому що комусь із близьких людей знадобиться її пояснити. У Вас є чудова здатність заспокоювати людей, так що не соромтеся запропонувати свою підтримку тим, хто її потребує. Все, що від Вас вимагається, це уважно вислухати, а потім щиро сказати все, що Ви думаєте.

Терези

Терезам можна сміливо братися за нові починання — всесвіт сьогодні буде до них прихильний. Загалом на представників знаку зодіаку чекають зміни, які торкнуться всіх сфер їхнього життя. Тим, хто самотній, зірки обіцяють початок романтичних стосунків.

Стрілець

Вам може бути дуже цікаво слухати чиїсь спогади про минуле, але зараз постарайтеся зосередити увагу на майбутньому. Перед Вами лежить море можливостей і необхідно вирішити, як Ви збираєтеся ними скористатися протягом найближчого року. Знайдіть тихе спокійне місце і напишіть собі листа, який прочитаєте через рік. Перерахуйте в ньому все, чого хочете досягти за цей період, і не забудьте винагородити себе, коли рік мине.

Риби

Риби зможуть розібратися зі справами, які розпочали вже давно. Світила натякають, що настав час відкинути всі сумніви і виявити рішучість. Нагороду за це всесвіт подарує їм сприятливі зміни, у тому числі у фінансовій сфері.