Для цих знаків лютий принесе вдвічі більше приємних зустрічей, важливих слів та зворушливих моментів

Близнюки

Ти можеш сміливо розраховувати на підтримку згори – зараз йдеться про гармонійні аспекти планет. Юпітер і Сатурн нагородять тебе стабільністю, якої повітряним Близнюкам так часто не вистачає. Авантюр, хобі та проектів теж буде достатньо – але тобі буде набагато простіше розставити пріоритети та вибирати справді важливе.

Лев

Першу половину лютого ти присвятиш аналізу, наскільки тебе влаштовують твої стосунки. Бажання розставити всі крапки над «i» буде дуже сильним – і ти наставиш багато різних точок, але в результаті вони все одно перетворяться на багатокрапки. Тому у другій половині ви з коханим кинете спроби у всьому розібратися і станете «просто жити». І виявиться, що ви чудова пара.

Терези

Будуть непрості періоди – можливо, ти навіть засумніваєшся, чи та людина знаходиться поруч і чи потрібні тобі ці стосунки. На щастя, твоя мудрість дозволить зробити правильні висновки та у всьому розібратися. І не забувай давати слово коханому – якщо спокійно промовляти спірні ситуації, до серйозних суперечок не дійде.

Скорпіон

На початку року ти будеш буквально тонути в турботі та увазі партнера – настільки, що тобі стане тісно у стосунках. В результаті ви можете навіть віддалитися один від одного. Важливим буде знайти ту золоту середину та відстоюванням особистих кордонів. Якщо вам вдасться домовитися і знайти режим, який влаштує обох, друга половина місяця пройде під знаком «плюс».

Водолій

Весь місяць тобі хотітиметься трохи більше свободи та розширення особистих кордонів. Заряду радості від новорічних свят вистачить до кінця лютого – весь цей період буде теплим та гармонійним. Кінець місяця порадує спокоєм та стабільністю.