Для цих знаків Зодіаку червень стане фатальним і розверне життя на 180 градусів

11 червня

Квадрат Сонця і Нептуна не найкраще позначиться на житті Близнюків. У них події цього дня будуть пов’язані з обманом та самообманом. Вони можуть розгубитися, втратити мету, піти не тією дорогою. Їм не можна вживати алкоголь та контактувати з токсичними речовинами, лаками, фарбами. Потрібно триматися подалі від води.

12-14 червня

З’єднання Марса з Нептуном ускладнить життя Рибам та Овнам. У Риб може скластися небезпечна ситуація. Вони можуть і самі стати причиною своїх неприємностей, якщо будуть діяти з фанатизмом. В Овнів великий ризик госпіталізації, неприємностей від наркозу і ліків, небезпеки у відокремлених й занедбаних місцях.

17-20 червня

Меркурій починає розворот до ретроградного руху. Це скасує плани Близнюків і Дів і може стати причиною життєвих проблем у Раків. У Близнюків і Дів знизиться ефективність. Вони можуть відчувати, що грузнуть у подіях, і не в силах ні змінити, ні якось поквапити їх. У Близнюків це позначиться на діловій сфері, а у Дів – на групових проектах, в яких вони зайняті, й у стосунках з друзями. Ракам буде важко виражати свої думки й встигати за подіями. Вони будуть часто спізнюватися або із запізненням реагувати на те, що відбувається.

19-20 червня

Секстиль Марса до Юпітера і Плутона принесе вдалу доленосну подію Рибам. Вони добре впораються зі складним завданням, отримають підтримку обставин у справі, яким будуть зайняті й навіть можуть вчинити щось грандіозне.