fbpx
Гороскоп

Для цих знаків Зодіаку серпень стане місяцем багатства. Розташування планет принесе деяким знакам зодіаку удачу та значний фінансовий прибуток

Для цих знаків Зодіаку серпень стане місяцем багатства

Третій місяць літа буде насиченим на астрологічні події.

За словами астрологів хороше розташування планет принесе деяким знакам зодіаку удачу та значний фінансовий прибуток.

Телець

З 5 серпня Меркурій — планета комунікацій, листів увійдуть у ваш знак. Будуть нові клієнти, розширення бізнесу. Якщо ви працюєте з учнями, будуть нові учні.

Також, можливо, ви з кимось познайомитеся, підете на побачення, закрутите роман.

12 серпня Повний місяць  допоможе вам в інтелектуальному  розвитку і у вас з’явитися новий план розвитку вашого бізнесу, а також підвищення посади, збільшення відповідальності.  А ще декого можуть чекати новини про поповнення в сім’ї .

У цей період можливий переїзд на нове місце проживання або у вас буде робота вдома і вам це більше підходитиме.

18 та 19 серпня дуже хороший день. Можливо, ви поїдете кудись, де відчуєте себе як удома.

З 21 серпня Марс входить до сектору доходів і грошей. Буде заробіток, нова робота, підвищення за посадою, новий проєкт, вирішення фінансових справ.

24 серпня Уран зупиняється і розвертається у вашому знаку. Буде пауза у стосунках. Потрібно зробити крок назад. Це буде час переговорів.

27 серпня Молодий місяць  принесе радісні новини про початок бізнесу, стосунків. Може початися відпустка або з’явиться нове хобі, яке стане справою вашого життя та принесе фінансовий прибуток.

Рак

На початку серпня ви отримаєте пропозицію щодо роботи, буде підвищення, нові клієнти. Планета Юпітер у цей період сприятиме успішному просуванню по службі.

З 5 серпня у вас буде багато зустрічей, поїздок, якщо ви складаєте іспити — все вийде.

8 серпня Венера — планета любові грошей. Чудовий день для побачень, освідчення в коханні, знайомства.

12 серпня Венера змінює знак і з цього моменту ви отримуватимете подарунки у вигляді кохання а також може прийти велика сума грошей за виконану роботу.

Цього ж дня можливо, отримаєте гроші за попередню роботу чи спадщину від літніх родичів. Можливо, будуть інвестиції від бізнес-партнера.  Йдеться про розподіл фінансів.

18 і 19 серпня Венера зробить гарний аспект у сфері кар’єри, цілей. Будуть якісь здобутки, серйозний договір чи контракт, які принесуть фінансовий прибуток. Ви побачите правильність своїх кроків, отримаєте хороший результат. Це одні з найприбутковіших днів у серпні.

21 серпня Марс — планета показує активність, енергію.  Можливо, ви працюватимете над якимось проєктом на самоті або поїдете кудись далеко. Можливо, робота на острові, кораблі.

24 серпня Уран — планета розвертається у ретроградне становище . Якщо ви працюєте онлайн, то мінятимете плани, пробуватимете щось нове,  переходитемете на нову посаду. Може змінитися коло друзів, ви не зможете бачитися зі старими друзями або тимчасово припините працювати з кимось.

27 серпня Новий місяць у вашому  знаку. Можливо, купите машину. Будуть нові знайомства, навчання. Отримаєте новини про родичів або заплануєте переїзд.

Скорпіон

За словами астрологів серпень для Скорпіонів розпочинається з гарного періоду для онлайн-бізнесу. Можливо, приєднайтесь до якоїсь команди, групи однодумців. Нові знайомства у цій сфері підвищать ваш фінансовий рівень.

12 серпня Венера — планета грошей, краси, задоволення, кохання. Вас за щось похвалять, буде хороший прибуток, підвищення статусу, нова посада. Ймовірно, ви з кимось познайомитеся і зав’яжуться нові романтичні стосунки.

Цього ж дня 12 серпня відбудеться Повня. Там само знаходиться Сатурн. Ця планета вимагає серйозного ставлення до всього, де вона знаходиться.

Повний місяць буде в секторі сім’ї. Зверніть увагу на інформацію, яка надходитиме в цей період. Можливо, хтось поїде з вашої родини чи ви самі переїдете.

Сатурн також відповідає за будівництво. У цей період можете задуматися про вкладення в новобудову, початок або завершення ремонту. Можуть бути охолодження стосунків у сім’ї з кимось із родичів.

18 і 19 серпня Венера буде у хорошому аспекті. Робота буде в задоволення, можливо, знайдете ту роботу, яку хочете, або отримаєте гроші за працю.

21 серпня планета Марс входить у сферу фінансів та криз.  Будьте уважні з грошима. Можливо, доведеться врегулювати питання із фінансами.

24 серпня Уран — планета несподіванок — розвертається у вашому знаку. Це сектор стосунків, партнерства, шлюбу. Можливо, буде вимушене розлучення з коханою людиною. Якщо познайомитеся з кимось у цей період, то стосунки будуть недовгими.

Молодий місяць 27 серпня. Це здобуття якихось результатів. Буде прибуток, нове оточення, друзі.  Ви зможете просунутися ще на один крок до своєї мрії.

You cannot copy content of this page