fbpx
Гороскоп

Для всіх точний Гороскоп на 12 грудня: для Овнів дуже складний день, а Водоліям краще не вирушати в дорогу

Овен

Ви ніби спеціально поводитесь так, щоб всі навколо були вами незадоволені, при кожній нагоді кидаєте комусь виклик, використовуєте будь-яку можливість, щоб не сподобатись іншим. Це дуже складний день із погляду ділового спілкування. З особистими відносинами справа трохи краща, але лише тому, що близькі прощають усі ваші витівки.

Телець

Дуже важко дотримуватися раніше складеного плану, адже події розвиваються зовсім не так, як ви очікували. Що ж, доведеться пристосовуватися до ситуації – ви непогано впораєтеся із цим завданням. Допомога надходить звідти, звідки не чекали. Не забудьте подякувати людині, що виручила вас у скрутний момент.

Близнюки

Цей день буде для вас досить складним, тому виявите обережність і передбачливість, постарайтеся уникнути помилок. Довіряйте тільки тим, хто вже не раз доводив вам свою відданість, а з новими людьми будьте насторожі: навіть якщо вони обіцяють вам підтримку, навряд чи вона буде саме такою, якої ви потребуєте.

Рак

Непоганий день для роботи. Насамперед це стосується Раків, діяльність якого пов’язана з педагогікою, поширенням інформації, а також медициною. Складаються міцні ділові спілки, можна обговорювати питання щодо зміни роботи або початку самостійної комерційної діяльності. До вашої думки прислухаються навіть люди, до чийого життєвого досвіду та знань ви ставитеся з величезною повагою.

Лев

Вдалий день для того, щоб взятися за якусь масштабну і важливу справу, яку ви давно задумали. Ви не повинні поспішати, спроби випередити події ні до чого не призведуть. Більше того, іноді краще зволікати і тягнути час — так буде набагато простіше правильно вирішити всі питання, що виникають, домогтися найбільш вигідних умов співпраці.

Діва

Нестабільний і складний емоційний фон, і йдеться не лише про перепади настрою, а й про серйозніші проблеми. Ви відчуваєте негативні емоції, але не можете знайти їх справжню причину, тому «призначаєте» винними всіх, хто виявляється поблизу. Образитися можуть дуже дорогі вам люди!

Терези

Цього дня не варто приймати важливих рішень, особливо якщо вони стосуються стосунків з іншими людьми: вам важко правильно оцінити оточуючих, розібратись у мотивах їхніх вчинків. Рекомендується обмежити спілкування.

Скорпіон

День буде цікавим та непростим. Він підходить для вирішення фінансових питань, однак у випадку, якщо йдеться про загальні гроші (наприклад, сімейні накопичення), вам доведеться проявити наполегливість і навіть непохитність, щоб досягти реалізації свого задуму. Скорпіони серйозні, налаштовані на діловий лад. Легковажні розваги будуть швидше дратувати їх, ніж радувати.

Стрілець

Ви не можете похвалитися настроєм та ентузіазмом, насилу справляєтеся із запланованими на цей день справами. Хочеться знайти помічників, але цілком ясно, що повністю довіряти ви поки що не можете нікому. Стан фінансових справ залишає бажати кращого, ви опинитеся на мілині, якщо не скоротите витрати. День добре підходить для абстрактних роздумів, пошуку відповідей на філософські питання.

Козеріг

Від вас чекають дуже багато. Чи здатні ви виправдати надії оточуючих? Так, але для цього доведеться попрацювати. Однак, перш ніж приступати до справи, варто подумати, чи це дійсно вам потрібно. Пам’ятайте, що хтось може використати ваші благородні пориви у своїх інтересах.

Водолій

Ви не поспішайте діяти, воліючи спочатку обдумати ситуацію, зважити всі «за» і «проти» або просто потягнути час, сподіваючись, що всі питання вирішаться самі собою. На щастя сьогодні ніхто не підганяє вас, не намагається надихнути на подвиги. Не вирушайте в далеку дорогу.

Риби

Вам належить прийняти непросте рішення щодо роботи або фінансів. Обдумуючи ситуацію, що склалася, не забувайте про те, що події можуть розвиватися і несприятливим для вас чином, тому краще підготувати шляхи до відступу. Небажано вступати у суперечки з керівництвом, досвідченішими колегами та іншими людьми, які можуть вплинути на розвиток вашої кар’єри.

You cannot copy content of this page