fbpx

Для яких знаків Зодіаку 2022 рік буде важким, безгрошів’я зажене в кут, набирайтеся сили та терпіння

У 2022 році Тигр неквапливий, впевнений у собі та працьовитий символ вимагатиме від знаків Зодіаку віддачі та завзятості, але деяким представникам виявиться складніше. Тигр – мирна і витривала тварина, але якщо його роздратувати – може розлютитися.

Скорпіони проти неідеального світу

Важким 2022 рік тигра вийде для Скорпіонів, адже їх натурі складно прийняти неідеальність світу. Згідно з гороскопом, знак Зодіаку засмучуватиме недосконалість оточуючих, особливо рідних.

У 2022-му Скорпіонам буде важко досягати поставленої мети. Крім того, у рік Тигра знак Зодіаку зіткнеться із серйозним та важким вибором. Подальша доля та перспективи залежатимуть від ухваленого рішення. Астрологи пропонують спиратися на інтуїцію.

Стомлені Овни

Рік Тигра в буквальному сенсі втомить Овнів, незважаючи на їхню мужність і впевненість у собі. Знак Зодіаку, звичайно, досягне бажаного, але заплатить за це дуже високу ціну. Гороскоп навіть пропонує відкласти наполеонівські плани до 2023року.

Новий 2022 виявиться напруженим і стрімким. На жаль, Тигр не дасть Овну свободи дій, до якої знак Зодіаку звик. Їм доведеться тримати все під контролем, але стежити за подіями буде неймовірно складно.

Слизька доріжка Водоліїв

2022-го знаку Зодіаку буде складно втриматися на правильному шляху через низку несподіваних подій, зазначає гороскоп. Крім того, Тигр змусить Водоліїв вирішувати проблеми, від яких раніше знак Зодіаку втішав.

Навіть якщо Водолії перебувають у ситуації, яка їх не влаштовує – проблемний союз, нелюба робота, проблемні стосунки зі старшими родичами, – Тигр не дозволить знаку Зодіаку просто втекти від цього. Водоліям доведеться працювати із ситуацією, намагатися змінити її зсередини, попереджає гороскоп.

Леви зав’язнуть у роботі

Згідно з гороскопом, у рік Тигра Левам доведеться багато і напружено працювати. У першу частину 2022 року знак Зодіаку витратить багато сил на пошуки нової високооплачуваної посади, а в другій – захоче справити враження на начальство, що добряче вимотає.

Гороскоп попереджає, що перші дні нового року Лев витратить даремно й упустить шанс, на який чекав чи не все життя. Астрологи закликають Левів перенести час втілення заповітної мрії на пізню осінь. Тигр не дозволить знаку Зодіаку розпорошуватися на дрібниці, йдеться у гороскопі.

Переживання Дів

Важким 2022 стане для Дів. Знак Зодіаку сильно переживатиме і нервуватиметься, якщо щось почне вибиватися з плану.

Деяким Дівам буде дуже важко прийняти зміни, що відбуваються. Окремі представники знаку Зодіаку навіть захочуть відмовитися від важливих кроків, що в особистому житті, що в кар’єрі. Гороскоп закликає не приймати таких радикальних рішень – зрештою вас нагородять сповна.

You cannot copy content of this page