fbpx

Для яких знаків Зодіаку другий тиждень вересня буде не дуже вдалим

Водолій

Представники цього сузір’я самі проявлять ініціативу на роботі. Водолії не розрахують свої сили та можливості у другий тиждень вересня, стануть надто нахабними, надто грубими.

Начальство з цієї причини буде не надто ними досить, висловить представникам знаку все, що думає, не стане в деяких випадках підбирати слова. Водолії засмутяться, зрозумівши, що їхній план провалився, що заявити про себе їм не вдалося.

До кінця тижня вони будуть пригнічені через це, думатимуть, як поводитись далі, що їм взагалі робити.

Лев

Представники цього зодіакального сузір’я весь другий тиждень вересня проведуть буквально у сльозах. Леви рватимуться в бій, намагатимуться багато чого змінити, вплинути на якісь речі.

Але проблема в тому, що їм ніхто не дозволить виявити ініціативу. Усі вважатимуть їхні ідеї не найкращими, постараються зрізати їх одразу. Левів це сильно зачепить, змусить страждати та переживати. До вихідних вони будуть засмучені.

Тільки повноцінний відпочинок врятує їх від апатії, який вони і влаштують себе у суботу та в неділю.

Скорпіон

Ці люди намагатимуться зробити все максимально добре, проявлятимуть себе у зазначений період, розраховуючи, що зможуть просунутися по службі. Але реальність буде такою, що Скорпіонів усі просто ігноруватимуть.

Колеги та начальство не побачать, що вони взагалі щось роблять, воліють долучити їх до того, що придумали та ініціювали інші. Така байдужість на дуже довгий час виб’є Скорпіонів із колії, змусить їх страждати.

You cannot copy content of this page