fbpx

Дні фінансової удачі в червні, коли у кожного з’явиться шанс подолати негаразди та наблизитися до матеріального добробуту

Дізнавшись про те, які дні принесуть багато удачі, можна запланувати на цей час найбільш важливі справи. Не завжди все йде за планом, але краще заздалегідь підготуватися до сприятливих днів, щоб досягти успіху. Іноді досить простого бажання і віри в себе, адже саме так працює закон тяжіння — удача завжди слідує за тими, хто впевнений у собі.

1, 2, 28 і 29 червня — дні творчої активності

Згідно з місячним календарем, саме у ці чотири дні Місяць буде перебувати в Знаку Тельця, який сприятиме підвищенню творчого потенціалу більшості людей. Крім Тельця, схожими властивостями володіє Знак Риб, але в червні союз Риб і Місяця буде недостатньо потужним і сприятливим.

Мало того, що Місяць опиниться в Тільце в ці дні, так він ще й буде в убуванні. Така фаза ідеально поєднується зі стихією Землі, яка допоможе вам зосередитися на важливих проблемах і знайти нестандартний спосіб їх вирішення.

Астрологи радять не розкривати свої карти передчасно. Не потрібно ділитися планами з оточуючими та питати у них поради. Кожен зможе досягти успіху у своїх справах, навіть якщо це буде не інтелектуальний або творча праця, а фізична робота. Нестандартний підхід ніколи не завадить, а в ці чотири сприятливих днях він буде особливо корисним і допоможе досягти бажаного.

9, 10 та 11 червня — дні пошуку мотивації та експериментів

Астрологи звертають увагу людей на Сонці. Наше світило відповідає за емоції, мотивацію, амбіції та бажання рухатися вперед. З 9 по 11 червня Сонце буде перебувати у важливих аспектах, причому 9 і 10 червня ці аспекти будуть подвійними.

Активність Сонця вплине на наших справах і бажаннях. У ці дні не варто кидати розпочаті справи. Також можна починати щось нове, експериментувати. Сміливість — головний друг для бізнесменів в ці дні. Також варто спиратися на інтуїцію, яка навряд чи буде обманювати вас. Посилити її можна за допомогою п’яти особливих талісманів.

Добре пройде адаптація до нового місця роботи. Будь-який з цих днів прекрасний для переходу на нову посаду. У вас буде більше шансів сподобатися колективу, звикнути до нових завдань і обов’язків, отримати прихильність начальства. Астрологи рекомендують не робити необачно нічого, адже між необачністю і сміливістю немає ніякого зв’язку. Кожен крок варто обдумувати як можна ретельніше.

16, 19 червня — дні покупок

Ще один покровитель фінансових потоків і удачі — Меркурій. Ця планета добре впливає на процес покупок і на отримання нових знань. Також Меркурій допомагає заводити нові ділові знайомства.

Читайте також: Щасливчики долі: 4 знаки Зодіаку, яким неймовірно пощастить влітку

16 і 19 числа планета буде неймовірно активною. Це дуже вдалі дні для великих і малих витрат. Астрологи радять укладати угоди, набувати те, що підніме вам настрій.

Активний Меркурій у потрійному і подвійному аспектах не тільки допоможе правильно витратити гроші, але і подарує особливу удачу. Експерти відзначають високу ймовірність фінансових надходжень, підвищення зарплати, появи нових щедрих клієнтів і покупців на роботі.

В будь-який з днів стати успішніше вам допоможе мантра багатства і процвітання. Головне, щоб у вас був чіткий план дій, впевненість, оптимізм і любов до того, що ви робите.

You cannot copy content of this page