fbpx
Культура,  Поради

Дні сили у липні: Коли можна без зусиль покращити здоров’я, позбутись проблем і залучити удачу

У дні сили простір наповнюється потужними потоками енергії, здатної допомогти вам у вирішенні безлічі проблем. Приборкати сили природи і використовувати їх собі на благо допоможуть рекомендації календаря.

Астрологи і езотерики знають, коли Всесвіт дарує нам подарунки у вигляді позитивних імпульсів енергії. У такі періоди стає можливим вирішення складних проблем, а також залучення удачі в життя. Експерти рекомендують використовувати ці знання для того, щоб в житті не було місця розчаруванням і неприємностям.

4 липня – день оздоровлення
Місяць убуває і знаходиться в Рибах. Позитивний союз нічного світила з цим сузір’ям дозволяє займатися оздоровленням організму. У цей день астрологи рекомендують почати курс вправ, які допоможуть вам залишатися в тонусі і забути про занепад сил.

Можна зміцнити імунітет за допомогою лікарських трав, які у великій кількості зацвітають на полях і в лісах. Приділіть увагу і емоційному здоров’ю: відмовтеся від сварок і з’ясування відносин, щоб не злякати удачу.

6 липня – вдалий день для вирішення проблем
Місяць в Овні несе суперечливу, але сильну енергетику. У цю добу можна знайти спосіб розібратися з усіма проблемами разом. У п’ятницю важливо завершити всі справи, щоб розвантажити наступний тиждень.

Удача в цей день буде на боці тих, хто відмовиться вирішувати конфлікти із застосуванням сили і тиску. Будьте готові шукати компромісні рішення, і тоді вам не потрібно буде побоюватися за успішний результат подій. 6 липня наші предки починали заготівлю сировини для віників з різних дерев. У цей день можна позбутися багатьох недуг, якщо попаритися в лазні, використовуючи відвари цілющих трав.

Його потрібно виливати на камені, щоб дихати вологою, яка випаровується. Лікарська сировина, зібрана в цей день, володіє особливою силою і здатна привернути в життя удачу, любов і процвітання. У п’ятницю жінкам можна окурити будинок полином, щоб вигнати проблеми і негативну енергетику з житла.

8 липня – день кохання
Місяць переходить в сузір’я Тільця, наділяючи простір гармонійною енергетикою. У цей день ділові обов’язки краще відкласти на користь відновлення сімейної ідилії. Людям, які перебувають у відносинах, варто провести час наодинці один з одним, щоб ще більше зблизитися і разом вибрати шлях подальшого розвитку.

Якщо ви ще не в парі, то в неділю віддайте перевагу активному відпочинку на свіжому повітрі. Не виключено, що там ви зустрінете кохання усього життя.

8 липня відзначають день сім’ї, любові і вірності. Православні віруючі згадують святих Петра і Февронію, які оберігають сім’ї. Їм підносять молитви і прохання про збереження сімейного щастя і набуття любові. Наші предки в цей день проводили безліч обрядів, котрі приваблюють благополуччя в особистому житті.

10 і 11 липня – енергійні дні
Місяць у Близнюках обіцяє оптимальний час для активної роботи і справ, які не вимагають від вас підвищеної уваги. У ці дні ви можете поправити матеріальне становище, вклавши кошти під відсотки, або спробувати удачу на біржовій грі. Для вирішення юридичних питань і отримання нових знань підходить 10 число, а 11 липня можна сміливо займатися побутовими справами.

18 і 19 липня – дні інтуїції
У ці дні зростаючий Місяць у сузір’ї Терезів наділить простір енергетикою, яку можна використовувати для вирішення безлічі важких питань. Зростаюча інтуїція не дасть вам зробити необачних вчинків, а значить, удача буде на вашому боці.

Астрологи рекомендують присвятити середу і четвер навчанню і отриманню нових знань, які допоможуть вам завойовувати нові висоти. У відносинах між людьми настане пора одкровень, і ви зможете вирішити, з ким із них вам більше не по дорозі.

Читайте також: 5 жіночих імен-талісманів, які приносять власницям більше щастя, ніж інші

20 липня – день Перуна
Божество, шановане нашими предками, завідувало грозою і блискавками, а також було покровителем воїнів. У цей день заборонено купатися у відкритих водоймах, щоб не накликати на себе біду. 20 числа починають заготівлю віників з гілок дуба і проганяють з дому негативну енергетику.

Місяць 20 липня перебуває в сузір’ї Стрільця, яке допомагає людям впоратися зі справами на роботі. У цю добу у вас буде можливість розібратися з найскладнішими питаннями, отримати підтримку від більш досвідчених співробітників і довести начальству свою профпридатність. Ваша активність і бажання досягти успіху обов’язково будуть винагороджені.

Джерело.

You cannot copy content of this page