Дні сили у лютому: 5 найбільш сприятливих днів, в які удача буде сама йти до вас в руки

2 лютого – день дзеркальної дати

Це буде не просто дзеркальна дата, а 02.02.2020. Тобто вона буде дзеркальна як для місяця і дня, так і щодо року, що зустрічається вкрай рідко. Наступного разу подібна подія відбудеться тільки 12.12.2121, тобто лише через сотню років. Її рідкість визначає її силу. В такий день можуть відбуватися дивні події.

Двійка означає, що день варто провести в пошуках себе, нових захоплень, нових знайомств. Це час перевизначення людських рис, переосмислення всього сущого. Джерело

У такі дні не можна сидіти склавши руки, особливо якщо в голову прийде яскрава ідея або думка, що вимагає втілення в життя. Велика удача може очікувати творчих особистостей, а також представників професій, пов’язаних з продажами, фінансовою активністю, інтелектуальною діяльністю.

8 лютого – перехід Марса з Скорпіона в Стрільця

Марс – червона планета стихії Вогню. Перехід в сузір’я Стрільця, яке теж представляє стихію Вогню, стане дуже сприятливим подією. У цей день почнеться дуже позитивний період, коли можна досягти успіху у фінансовій сфері, в роботі і в справах.

Саме в день переходу, 8 лютого, Марс може зробити нас дуже цілеспрямованими, тому відкладати важливі справи на потім не варто. У цю «червону» суботу бажано проявити трохи хитрості на роботі і в бізнесі, а також довіритися своєму шостому почуттю, адже Марс зробить його сильніше.

14 лютого – день удачі в любові

Це буде день святого Валентина, але не тільки тому він повинен бути присвячений другій половинці і близьким. У цей день спадний Місяць увійде в Знак Скорпіона. 21-й місячний день ідеально поєднується з енергетикою стихії Води. З цієї причини варто присвятити його любові, романтиці, побаченням, зізнань у коханні. Це яскравий і неймовірно сприятливий день, в який людям простіше розуміти один одного. В такий час варто триматися ближче до тих, від кого виходить позитив.

Корисними стануть ритуали на набуття любові і зміцнення відносин. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб довести і показати свою любов усім, хто цього заслуговує.

20 лютого – максимально продуктивний день

Козеріг і спадний Місяць – найкраще поєднання для всіх, хто хоче досягти успіху на роботі і в справах. Дуже вдало, що така позитивна і творча енергетика випадає на понеділок: можна почати тиждень відразу з продуктивного і потужного стрибка вперед.

Місяць допоможе виключити невдачі, підвищити шанси на успіх у тих людей, які не вірять у випадковості. 20 числа все буде закономірно: чим більше працюєш, тим більше отримуєш. Це стосується всіх – представників творчих професій, спортсменів, військовослужбовців. Такий день зажадає від нас сміливості і правильної розстановки пріоритетів.

Читайте також: 5 небезпечних днів у лютому, коли потрібно бути особливо обережними

27 лютого – день роботи над собою

Місяць у Овні – прекрасне поєднання для всіх, хто не може зробити над собою зусилля, щоб позбутися негативної звички і змінити своє життя на краще. Зростання Місяця дасть вам сили для того, щоб вийти із зони комфорту і стати кращою версією себе. У такі дні не потрібно обходити перешкоди стороною – необхідно боротися за місце під Сонцем, кидаючи всі свої сили на щось творче.

27 числа у вас буде можливість відродити віру в себе, зробивши щось позитивне. Відмінно в цей день пройде будь-яка колективна робота. Також астрологи радять в цей день зайнятися своїм зовнішнім виглядом, змінити імідж, зачіску. Зовнішні зміни неминуче позначаться на внутрішніх, привернуть позитивні думки і зроблять вас більш щасливими.