fbpx

Дні сили у травні, коли можна здійснити задумане. Не пропустіть цей особливий час

В кожному місяці є особливі дні, коли Всесвіт здатен допомогти в реалізації намічених цілей і планів. Коли дні сили в травні 2019 року і що потрібно робити в ці дні?

Дні сили – це час, коли енергетика планет і зірок знаходиться на піку своєї активності, саме тому цей час ідеально для нових починань. У такі особливі дні набагато легше долати труднощі і вирішувати різноманітні проблеми. Джерело.

1 травня

Дуже продуктивний і енергетично сильний день, тому всі починання будуть успішно реалізовані, від бізнесу до любовної сфери. У цей день продумайте і проаналізуйте своє найближче майбутнє до дрібниць, складіть план і дотримуйтесь його. Також це прекрасний час для медитації та самоаналізу.

18 травня

У цей день можна успішно вирішити свої особисті або ділові питання, але доведеться вибрати якусь одну сферу. Зробіть вибір на користь чогось одного і приступайте до реалізації задуманого, не втрачаючи часу даремно.

21 травня

Цей день ідеально підходить для розваги і влаштування особистого життя, тому що відбудеться потужний сплеск позитивної енергії. Після трудового дня сміливо плануйте зустріч з друзями, розваги і похід на побачення.

Читайте також: 5 найбільш небезпечних днів у травні, коли удача може відвернутися від вас

29 травня

Цей день буде наповнений активною енергією планет, яка відмінно підійде для знайомства, романтики, пропозиції руки і серця. В цей день буде вкрай розвинена емпатія, а значить ви зможете знайти підхід до будь-якій людині і завоювати серце свого обранця.

Позначки:
facebook