Дні сили в квітні і травні: магічний календар, який варто запам’ятати

В кожному місяці є певні дні, енергетика яких найкращим чином може позначитися на наших діях, починаннях, стосунках. Є час, коли небо найбільш відкрите для виконання наших бажань, молитов і прохань. Запам’ятайте дні сили весни, які є найбільш сприятливими для змін на краще.

Все в нашому світі заряджене певної енергетикою, як і кожен день – для чогось сприятливий, а для чогось ні. Не пропустіть енергетично сильні дні весни. Які дні в квітні і травні найбільш сприятливі для досягнення успіхів, укладення шлюбів, великих покупок?

22 і 23 квітня. Сильний день для залучення любові у своє життя і зміцнення вже наявних стосунків з близькою людиною. У такі дні часто звучать слова зізнань, пропозицій руки і серця, вони найбільш підходять для укладення шлюбів і міцних сімейних союзів.

30 квітня. День справедливості і правди. У такий день добре відвідувати місця сили – піти в храм, наприклад, помолитися і попросити про те, що турбує серце. Ваше прохання буде обов’язково почуте. У цей день добре вирішуються найскладніші питання, а заздрісники, брехуни несуть покарання за свої нечесні справи.

1 травня. Вальпургієва ніч – час темних сил, коли все негативне проявляється з найпотужнішою силою. Потрібно намагатися не йти на провокації і не проявляти негативні емоції, зберігати гармонію в душі. Люди з добрими намірами в цей день можуть розраховувати на виконання своїх бажань. Наші предки в цей час займалися збором лікарських цілющих трав. Слідуйте їхньому прикладу і заваріть трав’яний чай, який заспокоїть нерви і додасть сил.

3 травня. День зв’язку з предками, ви можете подумки попросити у них порада в складних життєвих ситуаціях, а відповідь може прийти уві сні – сни в цю добу віщі.

Читайте також: 6 видів прикрас, які можуть зробити вас нещасною людиною

6 травня. У цей день особливою силою володіє дощова вода. Якщо в цей день буде дощ, потрібно набрати трохи дощової води і кинути в неї ваші прикраси. Такий талісман приверне багатство у ваш будинок. Вмитися такою водою – на щастя.

8 травня. Згідно з народними віруваннями – найсильніший день місяця. У цей день добре заготовляти обереги для дому, просити про допомогу вищі сили.

9 травня добре підходить для позбавлення від всього негативного, злого, того, що заважає бути щасливим. Напишіть на аркуші список того, від чого хотіли б позбутися в своєму житті і спаліть записку на вогні.

14, 15 і 22 травня. Дні грошей і фінансового благополуччя. У ці дні особливо обережно потрібно ставитися до будь-яких фінансових справ. 14 травня треба берегти свої фінанси, не підписувати важливі папери, нічого не продавати і не купувати. Вдалою буде торгівля 15 і 22 травня.

Джерело.