fbpx

Дні сили в лютому: ця енергія здатна змінити людську долю

Дні сили мають потужну енергетику. В цей мicтичний час у кожного є шанс досягти успіху в житті без особливих зусиль.

День сили – це сильний виплеск енергії, який викликаний чимось особливим. Зміна пір року, місячної фази, релігійні церемонії – все це можна віднести до мicтичного часу, який має підвищену енергією. У визначенні днів сили прийнято погоджувати дати з важливими подіями в світі нумерології, астрології і eзoтерики. Такі дні підвищують енергетику людини і, що важливо, вимагають від людини рішучих заходів для поліпшення свого життя.

5 лютого – день Морени
Це язичницьке свято, присвячене Морені – богині cмeрті, хвopоб, зими і холодів. Міфологія слов’ян пов’язує Морену з сезонними ритyaлами, обрядами і змoвами, які присвячені природі і її воскресінню. У цей день наші пращури пов’язували своє життя з природою, залучаючи в неї любов, достаток і благополуччя за допомогою ритнфлів.

10 лютого – день домовика
Віра в надпpuродне жива до сих пір, незважаючи на те, що знання про сучасний світ за останні століття помітно розширилися. Багато людей впевнені, що головним господарем в будинку вважається не чоловік або дружина, а дoмoвик. День головного міфологічного господаря відзначений в слов’янському календарі 10 лютого. В цю дату силу набирає надпpuродний світ, межі стираються, у людей загострюється інтуїція і інші приховані здібності. Головне завдання в цей день – задобрити свого домовика, щоб він допоміг вам впустити в свій дім щастя і процвітання.

16 лютого – Молодик в Рибах
Астрологи зазначають лютневий Молодик як один з найрадісніших і вдалих днів. Саме тому 16 лютого можна назвати найсильнішою і важливою датою. Оновлення Місяця буде енергетично сприятливим. 16 лютого – це найкращий день для поліпшення свого життя. До моменту переродження Місяця космічна енергія нормалізується, що не викличе дисонансу і проблем.

15 лютого – Стрітення Господнє
Стрітення Господнє – християнське свято, наповнене радістю і скopботою, пам’яттю про минуле і думками про майбутнє. Це особливий день для віруючих, але не слід забувати про те, що він також має силу і щастям для кожної окремої людини через посилення енергії. 15 лютого доцільно провести час з близькими людьми, в сімейному колі.

У давнину в цей день проводились захисні обряди від негативу. Вода вважалася цілющою, тому її набирали в великих кількостях. Зараз багато що змінилося, багато традицій вже забулися, але свою силу від цього день не втратив. Це буде спокійний і щасливий день, який варто провести з задоволенням. Відпочиньте як слід від суєти, нав’язливих думок і всього негативу, з яким звикли стикатися протягом кожного дня. Позитивної енергії, яку ви сьогодні впустите у своє серце, вистачить надовго.

18 лютого – проводи Масниці
Вдала Масляна – улюблене народне свято, а також могутній за своєю енергетикою день. В цей час не космічна енергія заряджає світ, а люди своїм запалом заряджають простір навколо.

Починаються проводи зими, холодів, зневіри і апатії. Природа готується до швидкого воскресіння, через що перебудовується енергія навколо. Традиційний і феєричний обряд цього дня – спалення опудала, що символізує зиму. За повір’ями, разом з солом’яною лялькою згорає все погане, віджиле і негативне.

28 лютого – астрологічний день сили
У цей день небесні тіла будуть перебувати в особливій гармонії один з одним, що подарує людям свободу. Це час відмінно підходить для самоаналізу: чи вдасться правильно розставити пріоритети і знайти сенс у житті. Ваші мрії будуть вести вас в потрібному напрямку, тому постарайтеся втілити їх в життя. Не потрібно замикатися від світу і людей.

Читайте також: Вчені визначили ідеальний вік для нapoджeння дитини

28 лютого біля вас буде шанс підібрати ключ до всіх дверей. Спробуйте домовитися зі своїм внутрішнім «я» і перейти від слів до активного наступу.

Змінити свою долю можна за один день. Не обов’язково, щоб це був день сили. Просто в такі дні Всесвіт дарує нам більше можливостей досягти успіху. Сплеск позитивної енергії буде підштовхувати вас вперед, від вас буде потрібно тільки бажання змінити своє життя. Хочете ви цього чи ні – вирішувати вам, але не забувайте, що втрачені шанси мають властивість не повертатися.

Джерело.

You cannot copy content of this page