До бiса таку жінку! Знайшов щоденник дружини і вирішив розійтися

З Аллою Олег вже живе три роки. Не розписувалися, та й після того, що він прочитав в щоденнику цивільної дружини, тепер вже напевно не піде в РАЦС. Удача, схоже, широко йому посміхнулася, а то так і жив би з лицеміркою.

Знайти щоденник – це серйозно. Адже це реальні думки його дівчини, а не чиїсь брехливі переказ. Втративши код від своєї банківської картки, Олег заліз в документи в пошуках конверта, але його не знайшов. Зате знайшов товстий зошит, причому неабияк пом’ятий. Тобто видно було, що користуються ним давно. Він відкрив першу сторінку, став читати. А там роздуми на абсолютно різні теми ще з 2007-го року.

Завжди боялася вести щоденник. Може, це і допомагає якось, відволікає від проблем, але в голові так і сиділа думка “а раптом хтось знайде?”.

Цитую Олега:

“Виявилося, що це не просто зошит, а справжній щоденник. Дружина вела щоденник 11 років! Вмepти! Я ще ніколи не читав чужих щоденників. Вона завела щоденник, поки вчилася в старших класах школи. Там були короткі замітки про її однокласників, про викладачів, про відомих співаків.

Іноді була якась банальщина, на кшталт: “як правильно заплести красиву косу” або “еклери, щоб дах зносило”. Зустрічалися і роздуми на тему любовних утіх. Не хотів читати про її колишніх, почав гортати. Так захопився читанням чужого щоденника, що не помітив, як за цією справою пролетіла ціла година.

Через день знову взявся читати записи дружини, але цього разу вибирав тільки те, що було присвячено мені. А присвячено мені було досить багато всього цікавого. Тоді я дізнався, що в якості коханця я повний нуль; дізнався, що з мене потрібно тягнути якомога більше грошей; дізнався, що здорово було б за мене вийти заміж, але в майбутньому не виключався і коханець чисто для ceкcу. Принизило – жecть.

Читайте також: “Ілля схопив маму за руку, а там гoлка, яку вона хотіла встромити в ліжко нoвoнаpoдженого онука”

Добре, що знайшов цей щоденник, добре, що прочитав. Дізнався все, що хотів і навіть те, що знати не хотів.”

Олег хоче кидати Аллу. Та й навряд чи хтось би після такого вчинив інакше.

А ви коли-небудь вели щоденники або ведете зараз?

Джерело.