fbpx

Кохання потрібно підживлювати щодня, щоб воно розквітало

Стосунки схожі на красиві ніжні рослини. Їх потрібно підживлювати щодня. Вони мають потребу у воді, поживних речовинах, сонячному світлі… Якщо їм не приділяти необхідну увагу, рослини висихають, листя опадає, і вони пoмиpaють.

Ви не можете відкладати прояви своєї любові. Ви маєте живити своє кохання щодня. Справжні почуття заслуговують на те, щоб про них дбали. Маленькі дрібниці живлять вас від коренів і дають змогу розквітнути.

Коли ми говоримо про «живильне» кохання, то маємо на увазі не тільки про зв’язок з партнером.

Ми також кажемо про важливу основу для виховання дітей. Потрібно показувати їм щоденну підтримку і любов, щоб побудувати їхню самоповагу і внутрішню силу для зустрічі з реальним світом.

Імовірно, це здається вам очевидним. Ми всі знаємо, що означає любов, але іноді забуваємо, що цю емоцію потрібно навмисно показувати для того, щоб її помітили.

Кохання потрібно підгодувати щодня за допомогою дрібниць.

Замисліться над цим.

Щоб кохання було справжнім, треба його показувати

Ми впевнені, що така ситуація вам знайома.

У вас є член родини, близька вам людина, яка часто говорить вам, наскільки вона вас любить. Проте коли ви справді потребуєте цього, її немає поруч. Будучи далеко, вона не може надати форму і зміст своїй любові.

Не можна відкласти любов до кращих часів

Люди, які завжди зайняті, і не знають, як визначити пріоритети або встановити межі між тим, що важливо і тим, що неважливо, залишають за собою слід нещасть.

Подумайте, наприклад, про батьків, які не приділяють своїм дітям достатньо уваги, тому що, на їхню думку, вони мають важливіші обов’язки.

Зрозуміло, що в сучасному світі, вимогливі робочі графіки не дуже добре поєднуються з сімейним життям.

Проте є один аспект, про який не треба забувати: насправді не має значення, якщо ви проводите менше часу зі своїми дітьми, ніж хотілося б. Важливим є те, щоб проводити час разом ЯКІСНО.

Іноді найщирішу любов просто потрібно показати в дрібницях. Якщо вона справжня, немає значення, що вона маленька.

Любов в дрібницях, а не тільки у великих жестах

Деякі люди роблять помилку, приймаючи любов як належне.

Для них бути у стосунках означає вважати, що все можна пробачити, що немає жодної необхідності докладати більше зусиль, і що можна і не приділяти увагу другій половинці.

Такі думки ПОМИЛКОВІ.

Стосунки схожі на красиві, ніжні рослини. Їх потрібно підживлювати щодня. Вони мають потребу у воді, поживних речовинах, сонячному світлі… Якщо вони не отримують необхідної уваги, рослини висихають, листя опадає, і вони пoмирaють.

Те саме, як правило, трапляється з усіма стосунками: якщо ви нехтуєте ними та приймаєте їх як належне, ви їх втратите.

Варто пам’ятати, наскільки важливі дрібниці. Не треба забувати живити стосунки щодня за допомогою того, що справді важливе:

Ваші слова і тон спілкування.

Мова, яку ви використовуєте: чуйна і співчутлива.

Ваш зовнішній вигляд і мова тіла.

Демонстрація того, що ваша кохана людина найголовніша для вас.

Не відкладайте на завтра любов, яку ви можете дати сьогодні

Найкращий час, щоб показати комусь любов, – це завжди ЗАРАЗ.

Ідеться не про те, щоб бути фаталістом і думати про те, що може трапитися завтра. Натомість ми говоримо про взаємні зусилля, спрямовані на створення повноцінних, справжніх, вагомих стосунків.

Ви маєте усвідомлювати, як ви взаємодієте з людьми кожен день, і що ви робите, щоб вони почувалися щасливими й коханими.

Це не займе багато часу, щоб розсмішити дітей або ніжно торкнутися партнера, щоб він закохався в вас ще більше.

Мало що важливіше в цьому світі, ніж почуватися коханими та знати, як дарувати любов. Робімо це правильно.

Вкладайте у взаємність і в повсякденні прояви любові. Зверніть увагу на дрібниці та поставте собі за мету щастя людей, яких ви любите найбільше.

Читайте також:Як та Явдоха

Джерело.

You cannot copy content of this page