fbpx
Культура

До чого сверблять пальці на руках – це може вказувати на важливі події, попереджати про труднощі або приємні сюрпризи

Сверблячка в будь-якому з пальців рук може вказувати на важливі події, попереджати про труднощі або приємні сюрпризи. Експерти рекомендують дізнатися, до чого сверблять пальці рук, щоб не пропустити попередження і вчасно підготуватися до можливих змін.

Права рука

Великий палець свербить, віщуючи велике везіння. Такий свербіж може означати, що людині можна братися за складні справи, купувати лотерейні квитки і укладати великі угоди. Удача буде з вами, якщо відкинути сумніви і рухатися назустріч поставленої мети. Джерело.

Вказівний палець засвербів – чекайте везіння в навчанні, здачі іспитів або кар’єрному рості. Такий знак може вказувати на вигідні пропозиції, а значить, відмовлятися від запропонованої вакансії не варто.

Середній палець зазвичай свербить до швидкого багатства. На такий свербіж варто звернути увагу, адже грошова удача примхлива і може відвернутися в будь-який момент, якщо продовжувати діяти.

Безіменний палець свербить до швидкого отримання грошей з несподіваних джерел. Це може бути надбавка до заробітної плати, премія або хороший спадок, залишений далеким родичем.

Мізинець свербить, попереджаючи про неприємності, які ви зможете подолати, якщо будете уважні. Звертайте увагу на будь-які дрібниці, щоб виключити невезіння і промахи.

Ліва рука

Великий палець лівої руки свербить до грошового подарунку або несподіваного грошової винагороди. Закоханим дівчатам свербіж у великому пальці може вказувати на швидке пропозицію руки і серця.

Вказівний палець на лівій руці повідомляє про успіх в справах, але для цього потрібно докласти зусиль і вірити, що все вийде. Не виключено, що доведеться зіткнутися з заздрісниками. Захиститися від них допоможуть надійні способи.

Читайте також: Ще моя бабуся розповідала мені про цей спосіб! Я тоді сміялася, а даремно. За допомогою звичайної шпильки можна залучити гроші, удачу і любов!

Середній палець говорить про швидке багатство, якщо ви будете уважні до подій, що відбуваються навколо вас. Не варто відмовлятися від привабливих пропозицій, навіть якщо вони здаються складними.

Безіменний палець лівої руки свербить, коли мають бути непередбачені витрати. Одиноким людям, які знаходяться в пошуку стосунків, такий свербіж вказує на швидке знайомство і романтичне побачення.

Сверблячка в мізинці лівої руки вкаже на невдачі, які будуть переслідувати тривалий час. Уникнути неприємностей можна, якщо бути обережними не тільки в справах, але і в словах і думках.

You cannot copy content of this page