fbpx
Життя

До недавнього часу мені здавалося, що в моє життя прийшла біла смуга – хороший чоловік, ще один малюк, велика квартира, що правда в іпотеку. Але ні

Я втретє вийшла заміж два роки тому, зараз знаходжуся в декретній відпустці. Двоє старших дітей від першого чоловіка, з другим дітей не було. До недавнього часу мені здавалося, що в моє життя прийшла біла смуга – хороший чоловік, ще один малюк, велика квартира, що правда в іпотеку. Але ні, знову ж таки сварки, суперечки, думки про розлучення і повне нерозуміння того, що робити далі в цьому житті.

Все почало розсипатися, коли нинішній чоловік втратив хорошу роботу пів року тому. Я розумію, що це неприємна і складна ситуація. Саме тому необхідно терміново брати себе в руки й шукати нову роботу. Особливо, якщо у тебе дружина з немовлям у декретній відпустці й кредит висить. Але так вважаю лише я. А мій чоловік, навпаки розслабився, став частіше купувати собі прохолодні напої, а мені висловлювати скарги.

За весь цей час тільки в таксі підробляв не довго. Я сама виплачую кредит з аліментів. Наші заощадження закінчуються і щось потрібно вирішувати. Я не розумію, як чоловік може спокійно сидіти без роботи, якщо у нього в будинку є дружина і троє дітей?

Я вже мовчу, що на цьому фоні він став неадекватно себе поводити. Вже уявляю якої думки вони будуть про мене, що жоден з трьох чоловіків не підійшов. Розумію, що фінансове становище теж буде дуже тяжке, самій з трьома дітьми, та й з квартирою щось потрібно буде вирішувати.

Я не розумію, чому життєві труднощі так легко вибивають чоловіків з колії. З моїм першим чоловіком була схожа ситуація. Роботу він не втратив, але був дуже не задоволений нею, мала зарплатня була, почав часто прикладатися до пляшки. Я навіть запропонувала переїхати, щоб він міг знайти кращу роботу, але йому нічого не хотілося.

Звичайно, я теж не свята. Але промовчати не завжди можу. Втомилася тягнути все сама, цілодобово думаючи, як вирішити ці проблеми, за що жити та чим годувати дітей.

You cannot copy content of this page