Доки дружина на двох роботах пропадала, щоб чоловіка порадувати, він з іншою розважався. У нього, бачте, проблеми виникли

У Володі було все, про що можна мріяти в 24 роки: дружина красуня і розумниця, простора квартира, престижна робота. Але в один прекрасний день його життя завалилося, як картковий будиночок.

Після скандалу в офісі, його звинуватили в підробці документів. Володя був змушений піти з роботи.

Щоб не засмучувати свою дружину Марію, він продовжував робити вигляд, що щоранку їздить в офіс. Замість цього – він або ходив по співбесідах, або просто тинявся по місту.

Одного разу, він побачив незнайомий автомобіль, в якому сиділа Марія, а з нею – чоловік. Депресія кралася в його розум.

Якщо дружина зраджує йому, то, фактично, після розлучення він – ніхто. Квартира була записана на ім’я батьків Марії. Повертатися в свою провінцію він не хотів. Що залишалося робити? Тільки прикидатися, що все прекрасно.

Одного разу, коли дружина пішла рано на роботу, Володя, замість костюма, надів зручний одяг і поїхав на електричці в найближчий ліс. Погуляти, подихати, відпочити від суєти міста.

У лісі він познайомився з молодою дівчиною – Поліною. Розговорилися, обмінялися телефонами. І на наступний день Володя знову поїхав до неї. Зав’язався роман. Чоловік не відчував докорів сумління, адже його законна дружина теж не зберігала йому вірність.

Поліна через місяць стала наполягати на тому, щоб Володя розлучився з дружиною. І кликала його жити в дерев’яному будиночку під лісом.

Чоловік, який звик до більш комфортних умов, до стильного офісу в хмарочосі, зрозумів, що цей зв’язок всього лише мана. І Поліна йому не потрібна. Він прийняв рішення розлучитися з нею і знайти нарешті пристойну роботу. Вирішив. Зробив.

Читайте також: Свекруха своїми довгими холодними пальцями виймала з кіс нареченої шпильки. І щось шепотіла. Невже якесь прoкляття?!

На День народження Марія, дружина, подарувала йому автомобіль. Виявилося, що їй довелося шукати підробіток, щоб зібрати гроші на стару іномарку. Так, вона втомлювалася. Але працювала заради мети – порадувати свого чоловіка.

Володя відчув себе нікчемою. Він поклявся ніколи в житті не зраджувати своїй дружині. Поліна зрозуміла, що він не повернеться до неї. Він розбив їй серце, але шукати з ним зустрічі в місті вона не стала. Гордість не дозволила.