fbpx

Дональд Трамп знову зневажливо повів себе з дружиною (відео)

Запальний і гарячий характер Дональда Трампа мало хто знає. Але час від часу відбуваються такі казуси, які б не хотілося бачити і знати. Днями журналісти засумнівалися в тому, що Трамп є справжнім джентльменом. Його ставлення до дружини вельми кепське. Неприємна ситуація сталася кілька днів тому, коли Дональд разом з Меланією вирушили на офіційний прийом до Японії.

Коли вони прибули до резиденції, Дональд поспішив привітатися з японським лідером Акіхіто і його дружиною Мітіко. Тільки ось про свою дружину Трамп забув.

Він не пішла правилами етикету, не відчинив двері автомобіля, не подав руку, щоб Меланія вийшла з авто, – так пише Lіfe.ru.

Мелані було складно знаходиться в незвичній для неї обстановці, а тим більше вона була там зовсім одна, не відчувала підтримки і турботи чоловіка. Він був зайнятий іншими справами. Імператриця Мітіко проявила інтерес до Мелані і запропонувала присісти їй в залі переговорів.

Читайте також: «Диво чи промисел Божий»: на Тернопільщині у каплиці, де відспівували пoкiйникiв, оновилися ікони

Користувачам мережі не сподобалася витівка Трампа, вони порахували, що своїм вчинком він принизив свою дружину. У інших же була версія, що чоловік і жінка просто в сварці.

https://www.youtube.com/watch?v=z0jNsxI4OPU

You cannot copy content of this page