fbpx

“Дорогенька, твій чоловік вдома не з’являється, бо ти виглядаєш, як кухарка”: Розмова з коханкою чоловіка змусила змінити життя

Лєна і Денис познайомилися під час травневих свят на дачі у спільних друзів. Між молодими людьми відразу пробігла іскорка кохання. Хлопець всі вихідні не відходив від дівчини.

Їхні стосунки призвели до досить швидкого весіллі. Всього кілька місяців Денису знадобилося, щоб умовити Олену вийти за нього заміж.

Відразу після одруження пара вирушила в подорож. Хлопець періодично заводив розмову про дітей. Дружина не розуміла, для чого відразу ж нapoджyвaти, коли вони тільки одружилися.

– Поживемо для себе, – відмахувалася вона спочатку.

Але чоловік почав ображатися на її відмовки й Олені довелося здатися, щоб не псувати стосунки з коханим. «Може бути, він так любить дітей» – заспокоювала дівчина себе.

Зaчaття відбулося на острові Шрі-Ланка. Олені стало недобре через кілька днів, і вона попросила чоловіка раніше повернутися на Батьківщину.

Вaгiтнiсть проходила добре. Денис наполіг, щоб Лєна кинула роботу менеджера з продажу і сиділа вдома. Дівчина не стала чинити опір, тим більше сама не дуже любила свою роботу. До того ж так приємно, коли чоловік про тебе піклується.

На світ з’явився прекрасний малюк, назвали його Павликом. Карапуз був неспокійним і відволікав всю увагу мами на себе.

Через пару тижнів Лєна помітила, що чоловік почав затримуватися на роботі. Додому він повертався лише, щоб повечеряти і лягти спати в сусідній кімнаті. Свою поведінку Денис пояснював тим, що взяв на роботі ще один проект, адже сім’ї потрібні гроші. До того ж чоловікові необхідно виспатися, а так як малюк ночами плаче, то йому доводиться спати поки в іншій кімнаті.

Минали місяці. Павлик вже спокійно спав ночами в дитячій, але Денис не повернувся в подружню спальню. І приходити додому він став ще пізніше. Часом навіть дзвонив і говорив, що спати буде в офісі, так як сенсу немає їхати додому.

А потім Олені подзвонила якась жінка і повідомила, що вона є коханкою її чоловіка.

– Дорогенька, ви знаєте, ваш чоловік мені всі вуха прожужжав, що намагається вдома не з’являтися, так як ви виглядаєте, як кухарка, а ваш син постійно кричить.

– Ви, начебто, коханка мого чоловіка, навіщо ж говорите мені такі речі? Денис, між іншим, сам мене вмовляв швидше йому нaрoдuтu.

– Дам я вам одну пораду. Якщо хочете, щоб чоловік вас кохав, станьте самостійною. Це взагалі до багатьох чоловіків стосується. Вони спочатку хочуть, щоб дружина сиділа вдома з дітьми, а потім дорікають в цьому. Їм потрібна особистість поруч, а не кухарка. Вже я то знаю, Денис у мене не перший.

– Спасибі, звичайно, за пораду. Але навіщо ви мені це говорите?

– Я сьогодні збираюся розійтися з вашим чоловіком, від нього толку в грошовому плані мало. А я звикла жити на широку ногу. Так ось, щоб він не підчепив нікого більше, краще займіться собою.

Лєна була шoкoвaна. Коханка чоловіка дає їй поради. Це ж до якого стану самій Олені треба було опуститися, щоб з нею виникла така життєва ситуація. Лєна завжди ставилася до підказок Всесвіту серйозно.

Вона підійшла до дзеркала. І, правда, очі сумні, обличчя сіре, звичний безбарвний халат. Де та яскрава дівчина?

– З цього дня все буде інакше! – рішуче заявила Олена і подзвонила знайомій перукарці.

Павлика вона відвела до мами на добу. Замовила в кафе вечерю. Привела себе повністю в порядок.

Читайте також: Свекруха гнoбилa вaгiтну невістку, після смepті сина її цікавив тільки ненаpoджений онук

Денис повернувся рано. Він зайшов, подивився сумним поглядом на дружину і завмeр. Перед ним стояла його Олена. Та, колишня Лєна яку він покохав.

You cannot copy content of this page