fbpx

Дорогі жінки та дівчата. А також хлопці і чоловіки. Якщо вже й розлучення постукало у ваші двері – знайте, що його можна просто зробити новим кроком в нове життя. І ні краплі не шкодуйте. Все буде добре

Дорогі жінки та дівчата. А також хлопці і чоловіки. Якщо вже й розлучення постукало у ваші двері – знайте, що його можна просто зробити новим кроком в нове життя. І ні краплі не шкодуйте. Все буде добре, просто вірте!

Я вийшла заміж коли мені було 22 роки. Вийшла за успішного чоловіка, який красиво залицявся, умів гарно розповідати, квіти дарив, в кафе ходили. Він був галантний у всьому, навіть у своїй галантності. Загалом – про таке можна було тільки мріяти. Але, проживши з ним пару місяців, я зрозуміла, що багато чого, що я бачила в ньому – це плід моєї уяви. Він абсолютно не такий чоловік, як здавалося на початку.

Мені він заборонив за собою доглядати, повністю заборонив мені купувати, як засоби для догляду за волоссям, так і засоби для макіяжу та по догляду за руками. Забороняв робити манікюр. Мовляв, нема чого, ти і так красива, а жінка повинна весь час вдома прибирати і готувати, все інше, якщо хочеш, тільки без мене. Ми разом працювали. Його переймало в мені все навіть не давав гроші, щоб з’їздити в університет, не давав поміняти паспорт на його прізвище. Свого паспорта я не бачила рік, рівно з тих самих пір, коли віддала йому його на збереження після весілля.

Я не залишала надії виправити всю ситуацію. Ми мирилися, він клявся в любові, пояснював свою поведінку, що ось така у нього любов. Через деякий час я дізналася, що чекаю дитину. Але, коли сказала йому радісну новину – він став частенько заглядати у чарку. У підсумку – через рік після весілля я забрала у нього паспорт, поміняла прізвище, і подала на розлучення.

Пройшов майже рік. Моїй дитині 5 місяців. Я вільна. Закінчую навчання в вузі. Почала за собою доглядати. Стала справжньою жінкою. Живу з батьками. Виховую маленьку принцесу. Відчуваю себе – чудово. І не шкодую, що розлучилася. Я з нетерпінням чекала цього.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page