fbpx

Дощ із грошей: 5 знаків Зодіаку чекає прибуток у першій половині січня 2022 року

Овен

Перша половина січня виявиться вдалим фінансовим періодом для Овнів. Вони зможуть виправити свої справи, пов’язані з грошима.

Насамперед це стосується кредитних зобов’язань або боргів. Отримати прибуток вдасться завдяки гарній роботі у 2021 році, її помітять та оцінять. Когось чекає підвищення службовими сходами, а хтось отримає премію.

Будуть і такі, кому можна розраховувати і те, й інше. Також серед Овнів виявляться і ті, кому пощастить виграти в лотерею або у великій фінансовій суперечці, яка обов’язково поповнить їх бюджет.

Близнюки

Поповнять свій гаманець у перші січневі тижні Близнюки. Для багатьох у житті настане переломний момент, і вони вирішать змінити роботу або розпочати свою справу.

При зміні роботи можна цілком розраховувати на непогані розрахункові кошти, а для власної справи шукати гроші доведеться у друзів або в банку. Бюджет поповнити вдасться, але віддавати доведеться все ж таки свої.

Саме тому позиченими слід розпорядитися досить акуратно для того, щоб власна справа якнайшвидше почала приносити дохід.

Терези

Непоганий прибуток на початку січня чекає Терезів. Їм можна розраховувати на отримання великої суми як повернення боргу чи іншої виплати. Сюди можна віднести і збільшення зарплати.

Відбудеться це у першій половині місяця. Першопричиною може бути як стандартна індексація, і нова посада.

Останній варіант виявиться дуже непоганий для Терезів, адже кар’єрне зростання сприятиме не тільки зростанню основного заробітку, а й суттєво збільшить преміальні виплати.

Стрілець

Впадуть гроші на Стрільців. Вони можуть заробити їх як би між ділом. Цілком імовірно це буде якась разова пропозиція трохи підробити. До успіху Стрільців за це дуже непогано платитимуть.

Схоже, новорічні канікули пройдуть з користю. Також Стрільці можуть здобути непогану премію на роботі. Підсумки року до кінця грудня підрахують не всі, на початку січня бухгалтерія цілком встигне зробити повний розрахунок.

З доходів підприємства і складатиметься несподівана, але така приємна виплата.

Водолій

Чудово розпочнуть фінансовий рік Водолії. На початку січня вони можуть чекати на непоганий грошовий подарунок. Цілком можливо, це будуть відсотки від вкладених раніше коштів. Особливо пощастить тим, хто вклав свої накопичення в банк, адже дадуть знати новорічні акції із залучення клієнтів.

Це значно збільшить суму належних виплат і виявиться хорошим новорічним подарунком. Можуть розраховувати Водолії і на непоганий заробіток на початку січня, схоже, що на багатьох з них чекає заслужене підвищення.

You cannot copy content of this page