fbpx
Життя

Дощ за вікном, у горнятках з кераміки парує кава. Ми так її й не торкнулися жодного разу. Ти раз по раз заглядаєш мені в очі, та вони мовчать, не промовляють до тебе, як і я сама. Годі з мене вже цієї важкості

Замальовка з життя

Дощ за вікном, у горнятках з кераміки парує кава.

Ми так її й не торкнулися жодного разу. Ти раз по раз заглядаєш мені в очі, та вони мовчать, не промовляють до тебе, як і я сама. Про щось говориш, і говориш.

Далі вже й кричиш не соромлячись довколишніх, що вже зацікавлено спостерігають за цією виставою. Жбурляєш мені в обличчя образливі слова й безглузді звинувачення, театрально заламуєш руки, ба, навіть погрожуєш…

Не думала, що так низько впадеш в моїх очах. Але все дарма.

Жодної емоції на моєму обличчі, жодного зроненого слова. Тамую їх у собі й не дозволяю вирватись назовні.

Сама собі видаюся мало що не найспокійнішим сфінксом.

Годі з мене вже цієї важкості, що так давно оселилося у моїй зболеній душі й випалило її вщент, що навіть вуглинки не зосталося, ані попелу, нічого…

До-сить! Якщо вже дала собі слово припинити це безглуздя, то так тому й бути, припиню раз і назавжди. А далі, далі будь що буде. Гірше точно не буде, бо гірше вже нікуди…

За хвилю, ніби збудившись зі сну, стенаю раменами, так, наче хочу струсити всю ту порохню із себе й поволі, мов у сповільнених кадрах фільму, встаю й так само мовчки, неквапливо беру свої речі й виходжу супроводжувана десятком зацікавлених чи й навіть захоплених поглядів з кав’ярні під шалений дощ.

Хай він змиє з мене увесь той бруд, що ти вилив на мою голову, хай змиє гіркий післясмак від цієї зустрічі, ба навіть саму згадку про неї. Хай змиє все, що мене з тобою пов’язувало в минулому.

Боковим зором ще вихоплюю перекошене від люті й безсилля твоє обличчя й палаючі ненавистю очі. Ти від мене такого не чекав, правда? Що завгодно, тільки не байдужість, холод, тільки не ігнор правда ж?

Ну, що ж, я вдячна небу, за силу розірвати ці пекельні пута, це вічне й постійне приниження, і за можливість нарешті знайти себе справжню і незалежну.

Фініта ля комедія.

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

© В.С.

You cannot copy content of this page