fbpx

Доведіть сьогодні справи до кінця. Гороскоп на 4 липня: день відкриє професійні перспективи та обіцяє бути сприятливим для людей амбітних і цілеспрямованих

Овен

Зосередьтеся на найважливіших справах – їх бажано довести до кінця якнайшвидше. Багато залежить від здатності до конструктивного співробітництва, розумного компромісу. Якщо ви відстоюватимете свою думку, то так і не досягнете того, чого прагнете. Рекомендується відмовитися від експериментів, найкраще віддати перевагу перевіреним методам.

Телець

Творчий потенціал дуже високий. Це дозволяє знаходити оригінальні способи вирішення багатьох проблем, але іноді призводить і до неприємностей. Уява та фантазія можуть завести вас надто далеко. Тельці довіряють своїй інтуїції навіть більше, ніж слід.

Близнюки

Ви дуже уважні до дрібниць, занадто уважні – настільки, що дрібниця начебто не на місці тарілки може вивести вас з себе. Чи треба говорити, що такий настрій не сприяє приємному і безконфліктному спілкуванню з оточуючими? Ви й самі розумієте, що часом перегинає ціпок, але, на жаль, розумієте занадто пізно, вже після того, як почнеться перепалка.

Рак

Сприятливим буде початок дня, в цей час можна зробити чимало корисного і потрібного. Поступово ваша ділова активність знижується, розпочаті проекти викликають дедалі менший інтерес, спілкування все частіше втомлює, навіть якщо ви маєте справу з людьми, яким щиро симпатизуєте.

Лев

День хоч і не видатний, але цілком вдалий у багатьох відношеннях. З’являється можливість вирішити проблеми, що турбували вас останнім часом, або отримати відповіді на якісь важливі для вас питання – правда, для цього доведеться поводитись не так, як ви звикли, пробувати нові методи. Експериментуйте сміливо – у вас все вийде.

Діва

Зосередьтеся на актуальних справах, женіть із голови сторонні думки: якщо ви відволікатиметеся, то навряд чи досягнете успіху. Поїздки складаються невдало, до того ж забирають більше часу, ніж ви очікували, радує лише одне, навіть якщо ви кудись запізнитесь, серйозних проблем це не призведе.

Терези

Непоганий день для обговорення якихось робочих питань у неформальній обстановці, зустрічі з людьми, які поділяють ваші ділові інтереси. У багатьох Терезів з’являються нові бізнес-плани, втілення яких у життя принесе чималий прибуток. Сприятливий день для покупок, у тому числі великих.

Скорпіон

Цей день пов’язаний із появою нових перспектив та можливостей, які здадуться дуже привабливими. Небезпека ж полягає в тому, що ви надто довірливі і легко можете піти за людиною, від якої слід триматися подалі. Багато Скорпіонів схильні ризикувати грошима, причому як своїми, так і чужими.

Стрілець

Суперечливий день. Ви не можете поскаржитися на відсутність успіхів і досягнень, але все ж таки щось вас турбує, з’являється неприємне відчуття, що ви ходите тонким льодом, і ось-ось станеться щось неприємне, а то й неприємне. До реального стану справ це не має жодного відношення.

Козеріг

Сприятливий день, який найкраще підходить і для серйозних справ, і для важливих зустрічей. Ви сповнені сил, вам багато по плечу – потрібно лише зосередитися та вирішити, чим саме ви хочете зайнятися. Перша половина дня хороша для спілкування, а ось у другій найкращі самостійна робота або відокремлений відпочинок.

Водолій

Відповідний день для комерційної діяльності. Особливо щасливими будуть Водолії, які працюють у сфері послуг, а також представники знаку, діяльність яких пов’язана з нерухомістю. Динамічно розвиваються ділові відносини, проте розбірливість під час виборів партнерів не завадить,  сьогодні ви схильні довіряти навіть тим, кого майже не знаєте.

Риби

Ви цікавитеся всім, що відбувається навколо, берете активну участь у вирішенні навіть тих питань, які не мають до вас прямого відношення. Ваші вчинки можуть здатися оточуючим непослідовними та необдуманими, але ви чудово розумієте, що робите і навіщо. Не полінуйтеся пояснити це своїм союзникам – лише в цьому випадку вдасться уникнути конфліктів.

You cannot copy content of this page