Довгоочікуване заміжжя: дівчатам яких знаків Зодіаку воно світить у 2022 році

Телець

У першій половині 2022 року самотні жінки цього сузір’я зможуть зустріти другу половинку. Весілля вони зможуть зіграти вже восени, бо роман стрімко розвиватиметься. А ось ті Тельці, які мають чоловіка, можуть вже навесні створити сім’ю, втілити разом з тим у реальність свою мрію. Для цього їм необхідно лише докласти небагато зусиль.

Близнюки

Друга половинка зустрінеться представницям даного зодіакального сузір’я на початку року. Але Близнюки не зможуть швидко опинитися з нею у РАЦСі. Їм потрібен час, щоб довести справу до весілля, щоб схилити чоловіка зробити пропозицію. Та й сама підготовка до урочистостей не буде швидкою. А це означає, що вийти заміж цим жінкам вдасться тільки в кінці літа або на початку осені.

Скорпіон

Влітку або восени у панянок цього знаку відбудеться весільне свято. Скорпіони будуть раді цій події, дякуватимуть долі за те, що послала їм чудового коханого. Дуже важливо, щоб вони не прогаяли момент, щоб не затягували зі згодою на укладення шлюбу.

Водолій

Свободу дівчата цього знаку люблять, але у 2022 році вони наважаться від неї відмовитись та змінити свій статус. Водолії охоче приймуть пропозицію обранця, погодяться створити з ним сім’ю. Ці дами активно плануватимуть весілля, готуватимуться до нього. Навіть сам процес приноситиме їм задоволення.

Риби

До партнера жінки цього знаку притираються швидко. Риби чутливі та ранимі, не можуть швидко адаптуватися ні до чого. Але ось у 2022 році вони погодяться і в досить короткі терміни на пропозицію про заміжжя, яку отримають. Представниці знаку будуть раді тому, як складаються події, охоче вирішуватимуть усі організаційні питання перед весіллям.

2022 рік подарує дамам наведених знаків особисте щастя. Їм слід бути готовими до того, що їх покличуть заміж.