fbpx
Новини,  Скандал

Доводила її до сліз: у ЗМІ просочилась інформація про конфлікти Меган Маркл і Кейт Міддлтон

Днями Меган Маркл і принц Гаррі повідомили, що переїжджають з Кенсингтонського палацу – резиденції принца Вільяма і Кейт Міддлтон. Офіційна причина: бажання пари жити окремо. Але в західні ЗМІ просочується все більше інформації про конфлікти в королівській родині. Подейкують, що одного разу Меган Маркл довела Кейт Міддлтон до сліз. Джерело.

Західні ЗМІ рясніють заголовками про те, що Кейт Міддлтон і Меган Маркл конфліктують регулярно. Інсайдери говорять, що дівчата не можуть ужитися на одній території. Чому це відбувається?

Просто дівчата занадто різні за характером. Кейт Міддлтон, як і личить дружині спадкоємця престолу, більш стримана. А Меган Маркл – типовий екстраверт. На цьому грунті у них не раз були конфлікти.

Наприклад, під час одного з візитів в сві, Кейт Міддлтон помітила, що Меган поводиться досить розкуто, чим привертає велику кількість уваги.

Читайте також: Брати побили глека: Принц Вільям вигнав з палацу принца Гаррі з вaгiтною Меган

А одного разу Меган Маркл довела Кейт Міддлтон до сліз. Інсайдер каже, що справа була напередодні весілля Меган. Кейт тільки наpoдила і на тлі гopмонaльних змін була дуже вразлива. Вона привела доньку Шарлотту на примірку сукні, в якій дівчинка повинна йти на весілля Меган Маркл і принца Гаррі. На примірці була і Меган. Що сталося між дівчатами не відомо. Але Кейт вибігла з примірочної вся в сльозах.

You cannot copy content of this page