fbpx

Друга декада серпня: яким знакам Зодіаку вона подарує довгоочікувану зустріч

Овен

Представники цього сузір’я нерідко дзвонять тим родичам, які їм дорогі. Овни з цієї причини в курсі подій, що розвиваються у житті тих, хто їм близький. Але про зустріч із рідними вони все ж таки мріють.

У другій декаді серпня 2022 року в житті Овнів відбудеться важлива подія. Вони не захочуть відзначати його на самоті, подзвонять рідним, запросять їх у гості. Ті радісно погодяться на пропозицію представників знаку зустрітись, приїдуть.

У результаті ті, хто давно жили на відстані, возз’єднаються.

Близнюки

Люди цього знаку вже досить давно живуть далеко від рідного дому. Близнюки скрізь знаходять спілкування, встановлюють контакти з усіма, хто здається їм цікавим. Але все це не замінює їм спілкування з ріднею.

У другій декаді серпня представники сузір’я вирішать усе кинути, залишити справи та повернутися до рідних країв. Так Близнюки й зроблять сюрприз родичам своїм приїздом.

Ті будуть раді бачити цих особистостей, не приховуватимуть цього. У результаті зустріч виявиться цілком душевною.

Терези

Представники даного зодіакального сузір’я вважають родинні зв’язки чимось надзвичайно важливим. У серпні Терези усвідомлюють, що давно не бачили близьких, вважатимуть це недоглядом, помилкою, намагатимуться виправити стан справ.

Терези запросять до себе рідних, накриють шикарний стіл, підготують їм подарунки. У результаті навіть найвибагливіші гості виявляться задоволеними зустріччю, хоча пройти вона може зовсім гладко.

You cannot copy content of this page