fbpx

Друга половина квітня принесе добрі переміни кожному другому з нас! Шість з дванадцяти знаків Зодіаку до кінця місяця будуть щасливі в грошах

КОЗЕРІГ

Увесь квітень Юпітер у Водолії буде приносити фінансову удачу КОЗЕРОГАМ. Юпітер у Водолії буде майже весь рік (за винятком травня-липня), але це не означає, що гроші до Водоліїв весь рік будуть текти річкою.

А ось в квітні – будуть, тому що Юпітер активний, а зменшує доходи Сатурн – і він навпаки, майже не заважатиме. Юпітер збільшить фінансові можливості Козерогів – дасть їм кілька джерел доходу і заробіток від декількох занять. Будуть з’являтися нові речі.

РАК

РАКАМ – Юпітер принесе дохід від чужих грошей. Це може бути багато що: вдала інвестиція або дохід від зроблених раніше інвестицій, спадщина, виплати, подарунок.

Буде рости сімейний бюджет або гроші, які крутяться в спільному з кимось ще бізнесі. Ракам можуть дати службову машину або квартиру, хороший соц. пакет. Їм можуть запропонувати заробити на чиємусь інтернет-майданчику або покористуватися для заробітку чужими інструментами.

РИБИ

Венера в Овні буде приносити фінансову удачу РИБАМ. Їм не доведеться напружуватися заради грошей: гроші будуть йти до них легко. Правда, заробіток зажадає від них ініціативи, чого Риби не дуже люблять.

Але зате вони не будуть знати проблем з грошима. Їм буде вистачати і на потрібне, і на задоволення. Тим більше що і розпоряджатися грошима вони зможуть абсолютно самостійно. А подарунки і фінансові успіхи будуть час від часу прикрашати їх життя.

ДІВА

У ці ж дні ДІВИ будуть везучими на чужі гроші. Їм часто будуть робити знижки і нараховувати бонуси. Коли вони щось купують, їм обов’язково дадуть «в навантаження» безкоштовно щось ще.

Вони будуть відпочивати за чужий рахунок. Їм даруватимуть подарунки і будуть допомагати грошима. У діловій сфері можна чекати доходу від інвестицій і використання чужих ресурсів. Вийде залучити інвесторів і спонсорів в бізнес.

Найвдалішим в грошовому плані буде 10 квітня. Але коли сприятливий період закінчиться, Дів і Риб чекають ще два щасливих дня: 15 і 17 квітня.

ОВЕН

Ввечері 14 квітня Венера перейде в знак Тельця і ​​почне приносити прибуток ОВНАМ. У них буде хороший дохід, адже Венера в Тельці дуже сильна. Вони можуть розраховувати на стійке матеріальне становище, надходження істотних сум і приріст майна.

Для того, щоб дохід був більше, Овнам потрібно мислити практично і займатися тими справами, в яких очевидна практична вигода. Хороший дохід принесе робота з грошима, виготовлення речей, рукоділля, виробництво.

ТЕРЕЗИ

На чужі гроші в цей період будуть багаті ТЕРЕЗИ. І хоча Терези не ставлять дохід партнера на перше місце, для них важливіше людські взаємини, їм все одно буде приємно отримати подарунок або відпочити за рахунок когось близького.

А вже в бізнесі це і зовсім відмінний час – буде приходити дохід від інвестицій, з’являться спонсори й інвестори, можна буде використовувати чужі ресурси для заробітку. Крім перерахованих знаків недовгий, але дуже перспективний період в грошах буде у Тельців і Скорпіонів 15-19 квітня.

ТЕЛЕЦЬ

ТЕЛЬЦІ будуть щасливі в активному заробіток, боротьбі з конкурентами, азартних іграх, спорті, суперечках, диспутах й інтелектуальних вікторинах з призами. Дохід будуть приносити ті справи, якими вони займаються індивідуально.

СКОРПІОН

СКОРПІОНАМ можна вкладати гроші в чужі ризиковані проекти: ризик буде вдалим. Можна просувати свої інтереси в спільному бізнесі і приймати самостійні рішення щодо загальних грошей. Якщо Скорпіони збираються поділити загальні гроші або речі, то розділ в цей період теж буде вдалим для них.

You cannot copy content of this page