fbpx

Друга половина лютого стане періодом кохання та романтики для чотирьох знаків Зодіаку

Лев

Прекрасний і харизматичний цар звірів потрапить до «сердечного прицілу» Амура. Але в основному Лев завойовуватиме серця протилежної статі.

А ось його уваги буде дуже складно. Адже навколо стільки спокусливих цілей, які ще не потрапили під чарівність цього гордого хижака.

Але якщо шанувальник досяг царської уваги, то можна йому сміливо рекомендувати запасатися терпінням і силами, щоб утримати Лева поруч.

Адже цей царський кіт не буде слухняно зображати домашнього мурлика весь час, а просто піде, коли йому все набридне, для пошуку нових вражень.

Стрільці

Народжених під цим знаком у другій половині лютого краще побоюватися і оминати дуже широку дугу. Щоб уникнути втрати спокою та свого серця. Стрільці з приголомшливою легкістю зачаровуватимуть протилежну підлогу і добиватимуться від них запевнень у коханні та вірності.

Але він сам цими рисами відрізнятиметься у цей період не буде. Низка любовних партнерів змінюватиметься зі швидкістю автоматної черги. Адже вони переслідують свою головну заповітну мрію знайти Любов всього свого життя!

Водолії
Несподівано у другій половині лютого флегматичні та розважливі Водолії стануть своєрідним «вулканом», що складається з емоцій, думок і вчинків, що суперечать.

Все це пов’язано з стрілою Амура, що втрапила в них. Ті, хто пов’язаний сімейними узами, заведуть палкий таємний роман, як у популярних серіалах та книгах.

І при цьому їм лагідно посміхатиметься пані Удача. Її вподобання цьому знаку висловиться тим, що законна друга половинка навіть думки не допустить, що Водолій гуляє на боці. А всім, хто захоче «відкрити очі», може ще й сильно дістатись від ошуканої другої половинки невірного Водолія.

А ось самотні Водолії «підуть у глибокий» романтичний вир із головою. Для них стане головним пріоритетом пошук другої половинки.

Терези

Друга половина лютого пробудить у Терезах сильне бажання докорінно змінити своє особисте життя. Цікаві побачення, запальний таємний роман та пожежа пристрасті в крові їм забезпечено.

Але зірки рекомендують притримати палкі емоції та підключити до вибору любовного партнера раціональний розум. Бо легкі та необтяжливі романи можуть стати чудовим приводом для різних несподіваних неприємностей упродовж багатьох років.

Шукачі своїх других половинок можуть розраховувати на сильну зоряну підтримку. До кінця лютого у серйозно налаштованих Терезів з’явиться шанс зробити пропозицію руки та серця обраній людині.

You cannot copy content of this page