Дружня та міцна сім’я лише в цих ідеальних пар за знаками зодіаку: у них кармічний зв’язок

Лев та Стрілець

Два знаки стихії вогню. Вони палають один до одного пристрастю, але часом їм нелегко пригасити полум’я та приймати рішення з холодною головою. У такій парі завжди буде спекотно, але якщо вона зможе подолати виклики долі, набуде щастя на довгі роки.

Діва та Телець

Ці представники земної стихії підходять одне одному як ніхто, і як друзі. У них часто збігаються переваги, інтереси та бажання. Їм легко порозумітися, оскільки вони схожим чином дивляться на речі. З боку їх союз може бути розважливим, але це не так.

Терези та Близнюки

Зв’язок між цими знаками тонкий, але міцний. Близнюки завжди відчувають стан Терезів, навіть на відстані. Вони гармонують у стосунках і дуже дбають один про одного, тому такі пари часто з роками перетворюються на дружну та міцну сім’ю.

Риби та Рак

Між ними справжній кармічний зв’язок. Навіть якщо Риби і не знаходять щастя з Раками, то хоч раз у житті у них будуть стосунки. Ці два знаки разом опрацьовують досвід помилок минулого та йдуть уперед. Інтуїція їм допомагає відчувати одне одного.

Козеріг та Телець

Козеріг упертий, і йому складно побудувати ідеальні стосунки. Зате з Тельцем він стає несподівано спокійним і довіряє партнеру. Водночас ці знаки виявляють свої найкращі якості, знаходячи відданість, любов та вірність один одному.