Дружина дізналася про зради чоловіка і зробила йому незабутній подарунок у День народження

«Спершу я сумнівалася у невірності чоловіка. Але з кожним днем кількість доказів збільшувалася. Ситуація вимальовувалася не райдужна. Мені було важко бачити і чути, як чоловік хіхікає по телефону і навіть фліртує. Питала його про співрозмовника на іншому кінці дроту. Чоловік нахабно брехав, що він спілкується з мамою. Фліртує з мамою?

Чаша терпіння наповнювалася. Пізні повернення з роботи не підтверджувалися словами колег. Після робочого дня він проводив кілька годин незрозуміло де. Так мої муки тривали Щодня!

Останньою краплею стали зникнення ночами. Чоловік ввечері нібито ходив за продуктами, а повертався далеко за північ.

Для себе зрозуміла – хороший детектив розставить крапки над «і». Раджу всім обдуреним жінкам: не мучтеся в сумнівах і не вірте казкам гулящих чоловіків, а наймайте фахівця. Докази провини чоловіка на суді при розлученні стануть хорошими доводами, наприклад, при розділі майна. І детектив не підвів.

Я зберігала мовчання кілька місяців. Чекала Дня народження чоловіка. Я дізналася деякі обставини цього свята, і вирішила зібрати неспростовані докази зради, щоб після розлучення бути фінансово незалежною і навіть купити житло. Мої припущення виявилися вірними – чоловік планував відзначити день народження не з близькими і друзями, а з тим самим колегою. Доказами цьому стали, знайдені в затишному місці, пляшка шампанського і два келихи.

Тільки планам чоловіка не судилося збутися. За 3 дня до запланованого торжества я сказала чоловікові про терміновому відрядженню в інше місто. Він поставився з розумінням. Насправді їхати з міста не стала, а оселилася у знайомих.

В День народження своєї половини я з його батьками, братом і нерозлучними друзями домовилася зібратися біля дверей нашої квартири. Приготувала великий торт зі свічками. Будь-якому чоловікові така увага сподобалося, якби не певні обставини. Інтрига наростала!

Вранці всі ми зустрілися біля під’їзду, я відкрила двері житла своїм ключем. Всі поводилися тихо. Адже хотіли привітати сонного іменинника в ліжку. Так воно і сталося! Але шoк від того, що відбувається охопив кожного!

Читайте також: “Я це був, – сказав випадковий попутник ледь чутно, – це я згвaлтyвaв тебе. Пробач. Як хоч доньку звати?”

У ліжку мій чоловік був не сам! Побачивши невірного сина, мати кинула в нього торт і заплакала. Сестра і батько накинулися з докорами. Друзі теж стали обурюватися. А я проявляла розгубленість і нерозуміння того, що відбувається. Усередині було ж свято – я помстилася. Коханка шукала свій одяг, а колишній чоловік плакав і говорив «Що я накоїв».

Дружина помстилася гулящому чоловікові, а зібрані документи і свідчення очевидців їй допоможуть в суді. А Ви вважаєте вона має рацію?

Джерело.