fbpx

“Дружина втекла з іншим, залишивши чоловіку двох дітей. Тепер він герой”

У всьому винна розлучена?

Подруга, не приховуючи сліз розчулення, розповідала про хлопчину, від якого пішла дружина. Вірніше, не просто пішла, а підло втекла кудись з новим залицяльником, залишивши йому двох дітей погодків дошкільного віку.

Хлопчина той, звичайно, молодець. Дітей не кинув, і навіть не переклав їх на бабусю. Сам і сніданки їм готує, і в садок їх водить, і в поліклініку. Словом, справляється, виключаючи дрібні недоліки.

В результаті вся жіноча стать, яка зустрічається на його шляху, зачарована героїчним батьком. З вуст в уста передається історія про супер-чоловікові, який САМ, без допомоги жінки тягне двох і працює. Деякі незаміжні подумують про те, що підбити клинці до батька-одинака. Ну, шкода його, не пощастило, золотку!

Так от я проти цієї обставини нічого не маю – хлопець, дійсно, молодець. Але у мене є питання.

Чому якщо на його місці виявляється жінка, то весь ореол героїзму кудись випаровується?

Відразу починаються косі погляди, підозри. Воплі про “розвалила сім’ю”, або “навіщо за такого виходила”, якщо чоловік скоїв зовсім вже щось жaxливе.

Прочитала вчора історію, і навіть сльози на очі навернулися. У жінки паpaлiзoвана свекруха після інcyльту. Дуже поганий прогноз, говорити не може, рухає тільки шиєю трохи в один бік, словом, вимагає повного догляду. Порадилися вони з чоловіком і вирішили взяти маму до себе – все одно дружина в декреті, може доглянути, а там може, почнуться поліпшення. Тільки ось вони не настали.

Чоловік через деякий час зрозумів, у що він вплутався, і втік до іншої. Пішов зі словами “вибач, не хочу робити тебе нещасною”. Тільки ось маму свою він не забрав. Так і живе тепер жінка – одна тягне дитину і лежачу свекрухн. Так і живе тепер свекруха – кинута єдиною близькою людиною. Так і живе тепер дитина – не зрозуміло, як ця ситуація позначиться на його психіці надалі.

Один мужик молодець. До нього ніхто не прикріпить ярлик “розлучена з причепом”. Він завжди орел і наречений. А якщо зуміє піти від аліментів дитині, дружині і матері, то завидний наречений. Так що чи виходить?

Читайте також: «Поїхали? Подивишся, як я живу»: Вийшов по молоко і випадково зустрів колишню – oт вона, сила cпoкyси

Чому жінка, яка самотужки тягне дітей, не вважається героїнею, більш того, деякі до неї намагаються причепити всякі ярлики типу “розвалила сім’ю”. А до чоловіка ставлення зовсім інше.

Що скажете?

Автор – Марсело Морено

You cannot copy content of this page