fbpx

“Дружина зібрала речі і пішла з нашим сином до мого кращого друга. Від причини її вчинку я досі не відійшов, але дуже вдячний”

“Це не твоя дитина, я більше не можу тобі брехати” – таку записку я виявив на подушці поруч з собою одного ранку.

Прокинувшись, я відчув, що нарешті виспався перший раз за останні два місяці після народження нашого з Ларисою сина. Малюк часто плакав ночами і ми по черзі качали його і, відповідно, не висипалися обоє. А в цей ранок я був сповнений сил і гарного настрою, як раптом помітив цю записку.

Чесно кажучи, я спочатку не зрозумів, що відбувається і перечитав написане тричі. Потім я озирнувся навколо і побачив, що ні речей дружини, ні речей сина в квартирі немає. Мене охопила паніка, і я вирішив з’ясувати, що ж відбувається і чому я нічого не знав і не помічав раніше.

Насамперед я, природно, зателефонував Ларисі, але її телефон був недоступний. Тоді я вирішив без попередження поїхати до її матері, своєї тещі, швидше за все дружина з сином поїхали туди. Відпросившись з роботи, я вирушив у дорогу, теща жила недалеко від міста, в селі, але їхати туди потрібно було хвилин сорок.

Антоніна Василівна, дізнавшись, що Лариса пішла з дому заохала, заголосила, але пустила мене в будинок упевнитися, що вона одна і дочки з онуком у неї немає. Я дуже засмутився, тому що більше не знав, де шукати дружину. Антоніна Василівна налила мені чаю, і почала заспокоювати:

– Вітю, а ти подругам її дзвонив? Може у них заночувала.

Теща мала рацію, треба було обдзвонити подруг Лариси. Я швидко випив чай, попрощався з Антоніною Василівною і пішов. Теща крикнула мені в слід:

– Вітю, а ще до Андрія заглянь, друга свого, вони з Ларисою аж надто дружні, як я знаю.

Я зупинився на секунду, і тут все стало на місця в моїй голові: моя дружина і справді була занадто дружна з моїм кращим другом. Чи не його це дитина, раз не мояій? Я вирішив їхати відразу до Андрія.

Наполегливо подзвонивши в квартиру друга, я нервово чекав, коли мені відкриють. Андрій відкрив двері з таким виглядом, ніби чекав мене і жестом запросив увійти. Я відразу почув плач сина в кімнаті і все зрозумів. Першим моїм бажанням було вдарити Андрія, але я стримався. А він сказав:

– Ні, все не так, як ти думаєш. Проходь, потрібно серйозно поговорити.

Лариса сиділа в кімнаті з сином на руках і ревіла. Побачивши мене, вона прошепотіла:

– Пробач, я хотіла як краще, але не можу з цим жити.

– Хто-небудь мені пояснить, що відбувається?

Я дивився то на дружину, то на друга, але обидва мовчали. Нарешті Андрій простягнув мені якісь папери. Я став уважно читати. На першому медичному бланку було моє ім’я, назви досліджень, які я проходив, коли ми з Ларисою готувалися стати батьками і діагноз, мій діагноз – бeзплiддя.

– А як же…

– Нічого не питай, читай далі і все зрозумієш.

Наступні папери були про те, що моїй дружині Ларисі було зроблено штучне зaплiднення, а дoнopом чоловічого матеріалу був мій найкращий друг Андрій. Тепер все дійсно було зрозуміло, було не зрозуміло тільки одне: чому зараз Лариса пішла до Андрія.

– Віть, пробач, це я все це вигадав. Лариса поділилася зі мною проблемою. Вона не хотіла, щоб ти знав про своє бeзплiдді, вона хотіла наpoдити тобі дитину, ось я і запропонував себе в якості донopа. Але гopмонaльний збій при вaгiтності і пoлoгах дав ось такий побічний ефект у вигляді дyшeвних мyк. Ми реально хотіли, щоб ти був щасливий. Якщо ти зможеш пробачити нас і прийняти сина, Лариса, звичайно, повернеться додому.

– А якщо не зможу, ви будете жити разом?

– Віть, ну ти що! Це твоя дружина! Я, звичайно, буду допомагати Ларисі, як бioлогiчний батько, але не більше того.

Читайте також: “Взяла чоловіка на прокат, щоб подругу “жaбa зaдaвилa”, а потім в нього безнадійно закохалася

– Ось ви справ натворили! І що тепер з вами робити?

Я обняв друга, дружину з сином, ми всі сиділи і плакали.

– Спасибі! Могли б, звичайно, і порадитися, але вже що зроблено, то зроблено!

– Ларисо, збирайся, ходімо додому! А ти, Андрюха, готуйся, хрестини на носі, тепер вже точно не відкрутишся хрещеним батьком бути!

Джерело.

You cannot copy content of this page