fbpx

Дуже нeзручна співачка Джамала: кумедний текст про виконавицю внесли у шкільний підручник (фото)

Про українську співачку Джамалу, яка стала переможницею Євробачення у 2016 році, тепер можна дізнатись не лише із соцмереж та Youtube, а й на сторінках українських шкільних підручників.

Відповідний допис із сторінками підручника Джамала розмістила у своєму Instagram. “Вчимо українську мову ” незручнаспівачка муляє”, – йдеться у підписі до фотографій. Пише “24 канал”

У підручнику “Українська мова” за 7 клас, автором якого є Олександра Глазова, учням задали прочитати текст та виписати до таблиці дієприкметники разом з іменниками, з якими вони пов’язані за змістом.

“Дуже незручна співачка Джамала! Декому муляє її непередбачувана успішність, для когось несподіваний її успіх на вітчизняній сцені, когось дратує нехтування нею усталених правил. Ні тобі вкорочених спідничок, ні організованих заради реклами скандалів.

Читайте також:Як відреагував чоловік?: Джамала позувала у відвертому вбранні (фото)

Натомість – змістовні й досконалі за формою тексти, зроблена на совість музика. Виконувані нею пісні звучать українською, кримськотатарською, англійською

Досягнутим успіхом Джамала завдячує не лише талантові, а й докладеним зусиллям. Після її пісень людям хочеться жити, радіти, творити. Певно, цим вимірюється заслужений співачкою успіх.”, – йдеться у дотепному тексті, автором якого є журналіст та радіоведучий Володимир Бєглов.

You cannot copy content of this page