Два найбільш проблемні і важкі місяці у 2020 році ще попереду – астролог

Відомий астролог Василина Володіна попереджає про те, що нам доведеться зіткнутися ще з двома місяцями, які виявляться найбільш проблемними й важкими в 2020 році.

Проблеми в червні

Астролог прогнозує, що в червні ситуація погіршиться через зростання кількості затемнень, а також з’єднання Плутона і Юпітера. За її словами, знакам Зодіаку доведеться розриватися між роботою і сім’єю. З одного боку, доводиться активно працювати, щоб якось відновити втрати у матеріальному плані, а також зберегти місце. Багато хто зрозуміє, що тепер безробітний, тож доведеться шукати нове місце або ж повністю змінювати сферу діяльності, тому що ваша втратила актуальність.

З іншого боку, тривала самоізоляція призвела до того, що у вашій родині хтось посварився, і стіни квартири трясуть від затяжного конфлікту. Доведеться викручуватися, приділяти час рідним і намагатися всіх примирити. Якщо цього не зробити швидко, то сварка розтягнеться і буде віднімати більшу частину уваги, що негативно позначиться на вашій професійній діяльності.

Критична ситуація в листопаді

Василина Володіна каже, що листопад стане ще одним з найбільш проблематичних місяців у всьому 2020 році. B цей період варто очікувати виникнення різних проблем, бід і втрат. Астролог попереджає, що глобальної кризи не буде, але суспільство все одно злегка потрясе і витримають ті, хто зможе заздалегідь зробити фінансові запаси.

Листопад – це період, коли всім знакам Зодіаку судилося знову пройти перевірку на міцність. Є підозра, що цей місяць стане моментом, коли коронавірус знову (вже востаннє) підніме голову і змусить нас включити стандартний сценарій з карантином та безробіттям. Саме тому так важливо постаратися заздалегідь зробити запаси на чорний день. Василина Володіна каже, що сильний удар буде саме по фінансовій ситуації.