Два знаки Зодіаку, на яких у березні чекають серйозні неприємності

Астролог Павло Глоба назвав двох представників зодіакального кола, які на початку цієї весни можуть зіткнутися з серйозними викликами від Всесвіту.

Рак

Раку знадобиться зібрати всі емоційні і фізичні сили для перемоги над проблемами в березні 2020 року. Астролог вважає, що Рак буде крутитися як в’юн в ополонці, щоб встигнути виконати намічені плани, і приділити час вимогливою другій половині. Особисті відносини Раку в березні опиняться під ударом, який витримають тільки перевірені часом пари.

Іншим же доведеться переживати період розставання, звільнивши місце для нових почуттів. Крім того Раку доведеться витратитися для підтримки здоров’я рідних людей. Тим не менш, світла смуга не за горами, і удача вже на порозі вашого будинку.

Козеріг

У березні 2020 року на Козерога очікують метушня, турботи і рішення складних питань. Представники знаку раптово стануть потрібні відразу всім: родині, колегам, з’являться далекі родичі, які також попросять про допомогу. Згадають про Козерога і друзі, яким без нього здасться сумно.

Читайте також: Три знаки Зодіаку, які розбагатіють вже цієї весни

Зрештою бурхлива діяльність втомить Козерога. До кінця місяця захочеться тиші і самоти. Кохана людина звеселить шикарним подарунком. Астролог радить звернути увагу на здоров’я, а можливо, буде потрібно звернення до лікаря.

За матеріалами УНІАН, фото з вільних джерел