Два знаки Зодіаку, яким усміхнеться грошова удача у травні

Скорпіон

Скорпіони – головні фінансові щасливчики наприкінці весни. Їм можна витрачати гроші на себе, свою сім’ю, розваги, хобі. Коридор затемнень ніяк не вплине на їхню здатність прогнозувати події.

Що ж до ретроградного Плутона, він і для Скорпіонів сприятливий. У них розпочнеться час підвищеної впевненості у собі, розквіту внутрішніх сил. Зворотний рух планети зробить так, що у травні зникне бажання воювати з кимось, з’ясовувати стосунки.

У травні можна буде вирушати у далекі подорожі, відрядження. Дуже пощастить тим Скорпіонам, які в час крутять бублик. Транспортні засоби будуть рідше ламатися, що обіцяє спокій та стабільність.

Стрілець

Стрільці стануть найщасливішими людьми. Точніше, вони такими і залишаться, адже несприятливі зміни у поведінці планет позначаться найменше. Особливо це стосується Меркурія, який не стане з 10 травня ставити їм палиці в колеса, позбавляючи уваги та гарної пам’яті. Ретроградний Плутон, який починає свій зворотний рух 29 квітня, теж не зможе змусити Стрільців прогнутися.

Вони залишаться такими ж промовистими, вільними від кліше і здатними завести знайомство з будь-якою людиною. Стрільцям потрібно продовжувати займатися тими справами, якими їм займатися найприємніше.

З додаткових плюсів слід зазначити той факт, що початок коридору затемнень теж не буде чимось критичним. Стрільці зможуть залишитись на плаву. У фінансовій сфері все буде відносно стабільним, незважаючи на наслідки повного місячного затемнення та коридору, що пов’язує його з наступним, вже сонячним затемненням.